Budowa „Hożej 55” zbliża się ku końcowi

Budowa „Hożej 55” zbliża się ku końcowi

Warszawa
REKLAMA

Prestiżowy projekt mieszkaniowy Yareal Polska, zlokalizowany w samym sercu stolicy, jest już prawie gotowy. Lobby i fasada budynku apartamentowego „Hoża 55” otrzymują ostatnie szlify, wewnątrz trwają prace wykończeniowe. Blisko 70 procent lokali znalazło już swoich nabywców.

 

Kameralna „Hoża 55” posiada wszelkie atrybuty, aby stać się wizytówką tej malowniczej ulicy w centrum Warszawy. Architektura budynku nawiązuje do industrialnej przeszłości miejsca, w którym znajdowała się Fabryka Brązów i Sreber Braci Łopieńskich. Elegancka elewacja frontowa, w skład której wchodzi odrestaurowany mur pierzejowy dawnej fabryki, doskonale harmonizuje z okoliczną przedwojenną zabudową.

 

62 apartamenty, od 35-metrowych lokali typu studio, aż po 177-metrowy penthouse z przestronnym tarasem na dachu i pięknym widokiem na centrum Warszawy, znajdują się w dwóch budynkach: pięciopiętrowym od frontu i sześciopiętrowym w głębi działki. W środku znajdzie się dostępne dla mieszkańców zielone patio.

REKLAMA

 

Wykończone zostało już lobby wejściowe, w którym znajdzie się recepcja budynku. Ciekawym elementem wnętrza jest tu odrestaurowany fragment zabytkowego muru. W pasażu wejściowym zamontowana została suwnica z dawnej fabryki, która po odnowieniu pełni rolę stylowego oświetlenia i nadaje wnętrzu unikatowy charakter. Obecnie trwają prace wykończeniowe części wspólnych, na posadzkach w holach windowych jest układany kamień, na części ścian forniry. Niestandardowym i eleganckim rozwiązaniem będą żłobione fornirowane drzwi do poszczególnych mieszkań. Już wkrótce budowa zostanie zakończona i pierwsi mieszkańcy będą mogli odbierać klucze do swoich apartamentów.

 

Nasz projekt jeszcze bardziej podniesie atrakcyjność okolicy. – „Hoża 55” jest doskonałą propozycją dla osób poszukujących reprezentacyjnego lokum i pewnej inwestycji. To urok starej Warszawy w nowym wydaniu. Popularność wśród nabywców sprawia, że już przygotowujemy się do realizacji kolejnych, najlepszych w swoim standardzie projektów – mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA