[Warszawa] W Bouygues Immobilier Polska trwa „Tydzień dużych mieszkań”

[Warszawa] W Bouygues Immobilier Polska trwa „Tydzień dużych mieszkań”

REKLAMA

Jeszcze do niedawna kilkupokojowe mieszkania w dogodnych lokalizacjach kojarzyły się z luksusem, na który mogło pozwolić sobie niewielu. Podczas „Tygodnia dużych mieszkań” Bouygues Immobilier Polska zaprasza Warszawiaków do zapoznania się z ofertą trzy- cztero- i pięciopokojowych kompaktowych mieszkań w swoich kluczowych inwestycjach. Trwająca od 23 do 29 kwietnia akcja obejmujem.in. mieszkania trzypokojowe dostępne w cenie już od 348 000 zł.

 

Wśród lokali dostępnych w sprzedaży podczas „Tygodnia dużych mieszkań” znajdują się mieszkania o powierzchni już od 51 m. kw.  zlokalizowane w dobrze skomunikowanych dzielnicach Warszawy, np. na Woli, Bielanach czy Ochocie. Dzięki kompaktowej powierzchni i funkcjonalnemu układowi, trzypokojowe mieszkania oferowane są przez dewelopera w cenie porównywalnej do dwupokojowych lokali w innych lokalizacjach.Przykładowe ceny mieszkań trzypokojowych znajdujących się w ofercie Bouygues Immobilier Polska:


  • mieszkanie o powierzchni 55 m kw. w inwestycji Carré Arte na Woli w cenie od 355 000 zł

  • mieszkanie 54 m kw. w inwestycji Villa Parc na Ochocie w cenie od 429 000 zł

  • mieszkanie 56 m kw. w inwestycji Patio Avenir na Bemowie w cenie od 367 000 zł

  • mieszkanie 57 m kw. w inwestycji La Cascade na Bielanach w cenie od 350 000 zł

  • mieszkanie 51 m kw. w nowej inwestycji La Tour na Ochocie w cenie od 348 000 zł

 

Ponadto, dla Klientów poszukujących większych mieszkań, Bouygues Immobilier Polska ma w ofercie również mieszkania trzy- cztero- i pięciopokojowe zlokalizowane w inwestycji Villa Arte i Bell’Arte na warszawskiej Woli. Mieszkania te będą do odbioru jeszcze w tym roku.

 

– Mieszkania o większej powierzchni, trzy- czy czteropokojowe to idealne rozwiązanie dla młodych rodzin z dziećmi. Do niedawna atuty takie, jak funkcjonalność i atrakcyjny rozkład pomieszczeń, ustępowały możliwościom finansowym Klientów. Podczas „Tygodnia dużych mieszkań” chcemy przekonać osoby rozważające zakup rodzinnego mieszkania, że np. trzypokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach mogą nabyć już za cenę dwupokojowego lokalu w innej lokalizacji – powiedziała Katarzyna Rauber, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

 

***

Villa Arte/Bell’Arte/Carre Arte to kolejne etapy osiedla zlokalizowanego przy ul. Jana Kazimierza 49 na warszawskiej Woli.  Docelowo znajdzie się w nim ponad 840 mieszkań. Pierwszy budynek – Villa Arte – została zrealizowany i oddana do użytku w ubiegłym roku, obecnie w specjalnej ofercie znajdują się ostatnie lokale 4 i 5 pokojowe. Zakończenie realizacji etapu Bell’Arte planowane jest na  grudzień br. Pierwszy etap Carré Arte będzie gotowy do odbioru w II kwartale 2013 roku. Termin realizacji drugiego etapu przewidziano na I kwartał 2014 roku.

 

Villa Parc to zespół dwóch budynków zlokalizowanych na warszawskiej Ochocie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwieckiego. W pierwszym etapie inwestycji, oddanym w IV kwartale 2011 roku, zrealizowano 147 lokali. Zakończenie budowy drugiego etapu wraz z kolejnymi 108 mieszkaniami zaplanowano na czwarty kwartał 2012 roku. Aktualnie w ofercie dostępne są 3 mieszkania trzypokojowe.

 

Osiedle Patio Avenir to zespół dwóch pięciopiętrowych budynków zlokalizowanych na warszawskim Bemowie, pomiędzy ulicami Szeligowską i Połczyńską. Docelowo znajdzie się w nim 182 mieszkania o metrażach od 26,5 m.kw. do 96 m.kw., w tym 30 trzypokojowych. Pierwsze lokale będą gotowe do odbioru w III kwartale 2013 roku.

 

La Cascade to trzynastopiętrowy budynek zlokalizowany przy ul. Bogusławskiego na warszawskich Bielanach. Znajdzie się w nim 109 mieszkań o powierzchni od 25 m.kw. do 87 m.kw. Lokali trzypokojowych będzie 39.  Realizacja inwestycji planowana jest na 2013 rok.
Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA