[Warszawa] Generalny wykonawca osiedla Morelowa wyłonionyźródło: Materiały inwestora

[Warszawa] Generalny wykonawca osiedla Morelowa wyłoniony

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Deweloper Bouygues Immobilier Polska wybrał firmę, która zrealizuje dwuetapową inwestycję osiedle Morelowa. Generalnym wykonawcą tego typowo rodzinnego projektu, zlokalizowanego na bliskiej Białołęce, będzie firma Karmar S.A., spółka należąca do grupy Bouygues Construction. Prace przygotowawcze poprzedzające budowę rozpoczęły się w drugiej połowie października.
Firma Karmar zrealizuje oba etapy inwestycji. Od 2007 roku Karmar należy do francuskiego koncernu Bouygues Construction, który podobnie jak spółka Bouygues Immobilier wchodzi w skład Grupy Bouygues. Jako generalny wykonawca inwestycji mieszkaniowej osiedle Morelowa, firma będzie odpowiedzialna za kompleksową realizację wszystkich prac budowlanych. 
Osiedle Morelowa to kameralna inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana na warszawskiej Białołęce. Pierwszy etap obejmuje łącznie 68 lokali. Do tej pory w jego ramach sprzedano blisko połowę dostępnych mieszkań. Przyszli nabywcy mają jeszcze możliwość zakupu przestronnych dwu-, trzy- i czteropokojowych lokali. Natomiast drugi etap projektu obejmuje 169 mieszkań.
Realizację inwestycji Osiedle Morelowa zdecydowaliśmy się powierzyć w całości firmie Karmar S.A., która wchodzi w skład Bouygues Construction. Kluczowymi czynnikami, które wpłynęły na naszą decyzję, były wieloletnie doświadczenie firmy, najwyższa jakość oferowanych usług oraz wykwalifikowana kadra specjalistów z obszaru budownictwa. Jesteśmy przekonani, że ścisła współpraca Karmar z Bouygues Immobilier Polska skoncentrowana wokół potrzeb klienta, to profesjonalizm oraz gwarancja sukcesu i powodzenia – powiedział Pierre Vincent Pasquet, dyrektor warszawskiej agencji w firmie Bouygues Immobilier Polska.
W ciągu swojej ponad dwudziestopięcioletniej działalności Karmar S.A. stał się jedną z czołowych firm budowlanych w Polsce. Firma oferuje kompleksową obsługę realizowanych projektów – od etapu projektowania po wykonawstwo. 
Jesteśmy dumni, że firma Bouygues Immobilier Polska zaufała nam już po raz kolejny. Jak dotąd zrealizowaliśmy wspólnie m.in. takie projekty jak kompleks biurowy Miasteczko Orange czy osiedle mieszkaniowe La Tour, oba zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Jesteśmy więc przekonani, że i tym razem nasza współpraca zakończy się wielkim sukcesem – powiedział Przemysław Olton, członek zarządu ds. handlowych Karmar S.A.
Inwestycja zaprojektowana została z myślą o młodych rodzinach z dziećmi. Dlatego osiedle to kameralny obiekt znajdujący się w pobliżu niezbędnej infrastruktury użytkowej. Oprócz instytucji edukacyjnych mieszkańcy znajdą w pobliżu liczne sklepy – takie jak m.in. Lidl oraz Galeria Północna z wieloma punktami usługowymi. Niespełna piętnastominutowy spacer wystarczy, aby w wolnej chwili zrelaksować się nad Kanałem Żerańskim, który łączy Wisłę z Zalewem Zegrzyńskim. 
W podobnej odległości znajdują się także kompleks sportowy oraz korty tenisowe, gdzie mieszkańcy mogą zadbać o formę fizyczną. 
Osiedle Morelowa znajduje się również w pobliżu węzłów komunikacji miejskiej – autobusami linii pospiesznych mieszkańcy w 15 minut dostaną się do stacji metra Marymont. Podróż samochodem także nie będzie czasochłonna – przejazd do Centrum zajmie około 30 min. Mieszkania mają zróżnicowane metraże, dostosowane zarówno do potrzeb rodzin z dziećmi, jak i singli. Przyszli lokatorzy mogą nabyć mieszkanie 1-pokojowe w cenie od 181 tys. zł, 2-pokojowe – od 227 tys. zł oraz 3-pokojowe w cenie od 306 tys. zł.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Warszawski Skyliner siedzibą Booksy
Międzynarodowa platforma rezerwacji wizyt dla branży health & beauty – Booksy, wynajęła 1,5 tys...
Jula otwiera w Bielanach Wrocławskich swój pierwszy outlet w Polsce
Szwedzka sieć multimarketów Jula wprowadza do Polski swój koncept outletów. Pierwszy z nich zostanie...
Trwają prace na budowie kolejnego etapu Ocean Office Park w Krakowie [FILM]
Cavatina Holding, największy polski deweloper biurowy, prowadzi aktualnie prace na drugim etapie kom...
Cavatina rozpoczęła budowę 140-metrowej wieży w centrum Wrocławia [FILM + WIZUALIZACJE]
Największy projekt mixed-use we Wrocławiu wchodzi w kolejny etap realizacji. Deweloper rozpoczął wła...
Biurowiec Młyńska.6 w centrum Katowic dostał pozwolenie na użytkowanie
Biurowiec Młyńska.6 w centrum Katowic otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Jest to 8-piętrowy, kamera...
Kaufland głównym operatorem spożywczym w Nowym Forcie Wola w Warszawie
Mayland, deweloper i zarządca dużych obiektów handlowych w Polsce przyspiesza prace nad komercjaliza...
MPK Wrocław ogłosiło przetarg na zakup 11 autobusów elektrycznych
Stolica Dolnego Śląska inwestuje w zakup autobusów elektrycznych. MPK Wrocław ogłosiło przetarg na z...
Przedwojenna, secesyjna kamienica przy ulicy Zachodniej 76 odzyska swój dawny blask
Secesyjna, przedwojenna kamienica przy ul. Zachodniej odzyska dawny blask. W jej wnętrzach powstanie...
Wrocławska Fontanna Multimedialna została zamknięta. Przejdzie remont
Wrocławska Fontanna Multimedialna w poniedziałek 18 października zostanie zamknięta. W przerwie zimo...
W Karpaczu powstaje luksusowy, pięciogwiazdkowy MGallery Hotel Collection [WIZUALIZACJE]
W Karpaczu, na Dolnym Śląsku powstaje luksusowy, 5-gwiazdkowy MGallery Hotel Collection. Inwestorem...