Warszawa: Na budowie Rezydencji Iwicka zawisła wiechaźródło: materiały inwestora

Warszawa: Na budowie Rezydencji Iwicka zawisła wiecha

Orzech
Orzech
REKLAMA
Kolejna inwestycja mieszkaniowa Yareal Polska w Warszawie blisko ukończenia. Zaledwie niecały rok od rozpoczęcia budowy na osiedlu Rezydencja Iwicka zawisła wiecha. Generalnym wykonawcą inwestycji spółka Unibep. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia MAAS Projekt Sp. z o.o. z Warszawy.
Rezydencja Iwicka powstaje na warszawskim Dolnym Mokotowie, w dzielnicy Sielce, w odległości kilkuminutowego spaceru od południowej bramy wejściowej do Łazienek Królewskich. Budynki są realizowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdza certyfikat BREEAM. Osiedle składa się z czterech budynków, w których znajdzie się 88 apartamentów.
Budowa osiedla zaczęła się w IV kwartale 2020 roku, a zakończenie prac zaplanowano na II kwartał 2022 roku.
REKLAMA
Rezydencja Iwicka to kolejny wspólny projekt spółki Unibep S.A. i Yareal Polska Sp. z o.o. Niedawno generalny wykonawca wybudował budynek Soho 18, który powstał w ramach projektu mixed-use Soho by Yareal w Warszawie.

Komentarze (2)

Napisz komentarz
kasey009(gość)
As we know very well this is a identification process which we can make easily solve here <a href="https://testmyspeed.onl/">https://testmyspeed.onl/</a>.
kasey009(gość)
As we know very well this is a identification process which we can make easily solve here  https://testmyspeed.onl/.
REKLAMA