[Warszawa] Wiecha na budynkach pierwszego etapu osiedla „Kolska od Nowa” – ulica przybiera nowe oblicze

[Warszawa] Wiecha na budynkach pierwszego etapu osiedla „Kolska od Nowa” – ulica przybiera nowe oblicze

REKLAMA

W dniu 12 lutego 2015 r. na budynkach pierwszego etapu osiedla „Kolska od Nowa” zawisła wiecha symbolizująca osiągnięcie stanu surowego zamkniętego. „Kolska od Nowa” to projekt będący owocem bardzo udanej współpracy dewelopera Matexi Polska i warszawskiej pracowni architektonicznej MKC, natomiast za jakość i terminowe ukończenie prac na budowie odpowiedzialna jest firma CFE Polska, podobnie jak Matexi mająca swoje korzenie w Belgii. W trakcie ceremonii zawieszenia „Wiechy” zarówno Mirosław Bednarek – Prezes Zarządu Matexi Polska jak i Bruno Lambrecht – Dyrektor Generalny grupy CFE wyrazili swoje zadowolenie z postępu prac na budowie oraz przebiegu dotychczasowej współpracy, jednocześnie deklarując przewidywane ukończenie inwestycji zgodnie z harmonogramem. Zgodnie z przyjętymi założeniami budowy pierwsi klienci odbiorą klucze do mieszkań na Kolskiej jeszcze w tym roku.

 

Pierwszy etap inwestycji „Kolska od Nowa” obejmuje realizację 173 mieszkań bezpośrednio sąsiadujących z rewitalizowanym, półhektarowym parkiem należącym do osiedla. Ogółem projekt osiedla zakłada budowę prawie 600 mieszkań podzieloną na cztery etapy. W przygotowywanej aktualnie części oferowane są lokale o powierzchni od 30 do 130 m2 usytuowane w dwóch nowoczesnych, pięciokondygnacyjnych budynkach z garażami podziemnymi. Średnia cena mieszkań w projekcie oscyluje na poziomie 8300-9500 zł za metr kwadratowy.

 

Mając na uwadze duże zainteresowanie klientów i idące za tym dobre wyniki sprzedaży osiedla, Matexi Polska planuje uruchomić kolejny etap inwestycji jeszcze w tym roku.

 

W bieżącym kwartale Matexi Polska planuje także oddanie do użytku budynku „Na Romera”, swojej pierwszej inwestycji zrealizowanej w obrębie Ursynowa. Spółka cały czas rozwija swoją ofertę równolegle zarządzając czterema placami budowy i prowadząc prace przygotowawcze w dwóch kolejnych lokalizacjach. W bieżącym roku deweloper planuje sprzedaż minimum 260 lokali, a także deklaruje, że przy pełnym wsparciu belgijskiej centrali będzie kontynuował aktywną politykę inwestycyjną poprzez poszukiwanie działek i rozwój nowych projektów mieszkaniowych na terenie stolicy.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA