„Wiecha” na budynkach z trzeciego etapu Capital Art Apartments

„Wiecha” na budynkach z trzeciego etapu Capital Art Apartments

Warszawa
REKLAMA

Atlas Estates sprzedał już ok. 65% z mieszkań dostępnych w inwestycji na warszawskiej Woli.

 

Firma deweloperska Atlas Estates poinformowała o zakończeniu prac nad żelbetową konstrukcją budynku D i pierwszej fazy budynku E osiedla Capital Art Apartments, położonego przy ul. Giełdowej 4 w Warszawie, 200 metrów od powstającej stacji metra Rondo Daszyńskiego. Tym samym, oba budynki osiągnęły swoją maksymalną wysokość 8 pięter. Spółka podsumowała też wyniki sprzedaży, zgodnie z którymi już 121 z 189, a więc ok. 65% mieszkań z tego etapu inwestycji znalazło nabywców.

 

„Zalety Capital Art Apartments, takie jak położenie w centrum miasta, ale w drugiej linii zabudowy, doskonała komunikacja z innymi dzielnicami dzięki powstającej drugiej linii metra, a także wysoka jakość wykończenia, sprawiły, że już około 65% mieszkań zostało sprzedanych. Wierzę, że zakończenie kluczowego etapu prac, jakim jest wzniesienie konstrukcji budynków, upewni kolejnych zainteresowanych, że jest to projekt godny zaufania i że warto tu zamieszkać” – mówi Reuven Havar, prezes Atlas Management Company.

REKLAMA

 

W czasie dotychczasowych prac nad żelbetowym szkieletem budynków, generalny wykonawca, firma UNIBEP, zużyła 11 tys. m sześc. betonu oraz 1,2 tys. ton stali. Również inne prace na placu budowy trzeciego etapu Capital Art Apartments osiągnęły znaczny poziom zaawansowania. Prace murarskie przy stawianiu zewnętrznych ścian osłonowych oraz wewnętrznych ścian działowych są obecnie wykonane do poziomu 6. piętra (budynek E) i 8. piętra (budynek D), co oznacza, że większość z nich została już zrealizowana. Trwa też budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej i wentylacyjnej. Rozpoczął się również montaż okien oraz prace tynkarskie. Zakończenie budowy planowane jest na czwarty kwartał 2014 r., tak aby pierwsi mieszkańcy mogli wprowadzić się w pierwszym kwartale 2015 r.

 

Poza powstałą już konstrukcją dwóch wspomnianych budynków, rozpoczęły się prace budowlane w ramach drugiej fazy budynku E, gdzie powstanie kolejne 76 mieszkań. Lokale te już wkrótce trafią do sprzedaży. Ukończenie dwóch kondygnacji podziemnych drugiej fazy budynku E powinno nastąpić jeszcze w styczniu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA