Warszawa: Rezydencja Iwicka – Yareal zbuduje 200-metrowe penthouse’y. Znów inwestuje na Mokotowie źródło: materiały inwestora

Warszawa: Rezydencja Iwicka – Yareal zbuduje 200-metrowe penthouse’y. Znów inwestuje na Mokotowie

WIZUALIZACJA
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawski deweloper postawił na tę część stolicy po raz trzeci w ostatnich miesiącach. Tym razem będzie budował przy zbiegu ulic Iwickiej i Krasnołęckiej. Oferuje prawie 100 apartamentów wysokich nawet na 5,5 m.
Yareal Polska Sp. z o.o. rozpoczął sprzedaż inwestycji przy ul. Iwickiej na warszawskim Dolnym Mokotowie. Ceny lokali ustala indywidualnie. Planuje rozpocząć budowę w drugim półroczu, a zakończyć – w połowie 2022 roku. Współpracuje przy tym przedsięwzięciu ze stołeczną pracownią MAAS Projekt Sp. z o.o.
Wszystkie budynki zostaną pokryte nowoczesną elewacją, której wygląd będzie nawiązywał do stylistyki kamienic w sąsiedztwie, tworzących klimat Dolnego Mokotowa – zapowiada deweloper. – Rezydencja Iwicka zyska fakturowaną, zróżnicowaną kolorystycznie fasadę, wpisującą się w szlachetną, naturalną kolorystykę tradycyjnie wykorzystywaną w zabudowie tej części dzielnicy.
materiały inwestora

Certyfikat zrównoważonego budownictwa

Na osiedle Rezydencja Iwicka złożą się cztery czteropiętrowe apartamentowce. Znajdzie się w nich 88 mieszkań – od studio o metrażu niespełna 40 mkw. do ponad 200-metrowych penthouse’ów. Będą mieć "ponadstandardową" wysokość. W przypadku lokali z antresolami osiągnie 5,5 m. Do apartamentów przynależą ogródki, balkony lub loggie ze szklanymi balustradami. Ofertę uzupełniają trzy lokale usługowe.
Mieszkańcy skorzystają ze 110 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i około 50 komórek lokatorskich. W narożnym obiekcie, obok recepcji z miejscem na kurierskie paczki, będą mieli do dyspozycji wielofunkcyjne pomieszczenie klubowe. W środku inwestor przewidział część kinową, aneks kuchenny oraz kącik zabaw.
REKLAMA
Rezydencja Iwicka wyróżnia się certyfikatem zrównoważonego budownictwa BREEAM na poziomie Very Good (tę najwyższą ocenę otrzymało kilka budynków mieszkalnych w Polsce). Deweloper zapewni energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych oraz pakiet smart home, a między budynkami stworzy trzy zielone dziedzińce.

Dwie inwestycje już w budowie

Yareal Polska realizuje więcej projektów w tej dzielnicy. Buduje od stycznia przy ul. BergamotkiDolinę Mokotów. Stworzą ją trzy dwupiętrowe apartamentowce z niemal 100 mieszkaniami o metrażach do 140 mkw. Będą gotowe pod koniec 2021 roku. Osiedle powstanie na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. O szczegółach pisaliśmy w czerwcu ubiegłego roku.
materiały inwestora
Ponadto ten deweloper stawia od wrześniaPozytywny Mokotów. Na osiedle złoży się, w trzech etapach, siedem budynków wielorodzinnych z przeszło 600 mieszkaniami. Na początek Yareal realizuje ich 125 o metrażach od 33 do 114 mkw. – od kawalerek po pięciopokojowe lokale. Stworzy m.in. skwery i place zabaw. Przedstawialiśmy ten projekt w lutym zeszłego roku.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA