Ruszyła budowa kompleksu kameralnych apartamentowców na Dolnym Mokotowie w Warszawie źródło: materiały inwestora

Ruszyła budowa kompleksu kameralnych apartamentowców na Dolnym Mokotowie w Warszawie

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
Yareal rozpoczął budowę czterech kameralnych apartamentowców na warszawskim Dolnym Mokotowie. W Rezydencji Iwicka powstanie 88 apartamentów - od najmniejszych apartamentów o powierzchni 27 mkw, poprzez kameralne około 40 mkw., do ponad 200-metrowych penthouse’ów. 
Na generalnego wykonawcę inwestycji Yareal wybrał sprawdzonego partnera - firmę budowlaną Unibep S.A. z Warszawy - która realizuje już inną inwestycję dewelopera, Soho by Yareal na warszawskim Kamionku.
materiały inwestora
W Rezydencji Iwicka powstaną apartamenty o bardzo zróżnicowanym metrażu – od 27-metrowych mikroapartamentów, po luksusowe penthouse’y z przestronnymi tarasami, z których największy mierzy 208 mkw. Oferta obejmuje również wiele mieszkań dużych oraz średniej wielkości, o powierzchni od ok. 60 do 90 mkw. Wnętrza lokali zaprojektowano ze szczególną troską o funkcjonalność przestrzeni i łatwość aranżacji poszczególnych pomieszczeń. Uwzględniono przy tym podział na część dzienną i wypoczynkową, dzięki czemu rozkłady apartamentów zostały dostosowane do naturalnego rytmu życia domowników.
Projekt architektoniczny przygotowała pracownia MAAS Projekt Sp. z o.o. z Warszawy.
REKLAMA
Budowa Rezydencji Iwicka ma zostać ukończona w połowie 2022 roku.
materiały inwestora
Źródło: Yareal Polska
Więcej wizualizacji w galerii inwestycji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA