Capital Park z kolejną umową

Capital Park z kolejną umową

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Grupa Capital Park, właściciel kompleksu przy ulicy Sobieskiego 104 w Warszawie, podpisała umowę na najem powierzchni biurowej w tym obiekcie z Trevica S.A. z grupy MasterCard.


Nowy najemca wynajął prawie 1200 mkw. powierzchni biurowej. Pracownicy firmy Trevica S.A. wprowadzą się do nowych biur już we wrześniu br. Obiekt przy Sobieskiego ma wynajęte 100% powierzchni biurowej.


Sobieskiego 104 to kompleks biurowo-usługowy, zlokalizowany na Dolnym Mokotowie w Warszawie, w sąsiedztwie siedzib instytucji finansowych, ambasad i ekskluzywnych osiedli mieszkaniowych. Atutem inwestycji jest dogodny dojazd samochodem i komunikacją miejską.  

REKLAMA


W skład obiektu o powierzchni wynoszącej 3 748 mkw., zlokalizowanej na parterze i piętrze, wchodzą powierzchnia biurowa, sale konferencyjne, pomieszczenia socjalne, a także lokale handlowe, posiadające duże witryny i osobne wejścia od strony ulicy.

Najemcami części biurowej i handlowo-usługowej są: Ajinomoto Polska, Raiffeisen Polbank, PKO BP, Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, Żabka.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA