Biurowiec "Racławicka Point" w 100 procentach wynajęty

Biurowiec "Racławicka Point" w 100 procentach wynajęty

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Grupa Capital Park podpisała ostatnią umowę najmu w nowo otwartym biurowcu Racławicka Point, tym samym poziom komercjalizacji osiągnął 100 procent. Najemcami budynku zlokalizowanego na rogu ulic Racławickiej i Wołoskiej w Warszawie zostali: Technicolor Polska, Norgips, Polit Elektronik, Rossmann oraz Domino’s Pizza.


Racławicka Point to inwestycja spółki celowej Capital Park Racławicka Sp. z o.o. należącej do Grupy Capital Park. Kameralny, sześciokondygnacyjny biurowiec klasy A posiada 2 444 mkw. powierzchni najmu brutto. Powierzchnia biurowa zajmuje 1 997 mkw. Pozostałą przestrzeń na parterze przeznaczono na funkcje handlowo-usługowe niezależne od części biurowej. Biurowiec został już w pełni wynajęty. Firmy, które będą miały swoje siedziby w obiekcie to Technicolor Polska (1147 mkw.), Norgips (523 mkw.), Polit Elektronik (197 mkw.) oraz Domino’s Pizza (130 mkw.). W części usługowo-handlowej znajdują się lokale: Rossmann (271 mkw.) i Domino’s Pizza (79 mkw.)

Budynek Racławicka Point, zaprojektowany przez pracownię AGK Architekci, to prestiżowy obiekt w dogodnej lokalizacji. Inwestycja usytuowana jest przy jednym z kluczowych węzłów komunikacyjnych na Mokotowie, dzięki czemu oferuje dobry dojazd samochodem i komunikacją miejską. Budynek zapewnia łatwą aranżację powierzchni zgodnie z preferencjami najemców. Obiekt posiada również dwupoziomowy parking podziemny na 44 miejsc oraz 4 naziemne stanowiska postojowe.


Od początku realizacji inwestycja Grupy Capital Park cieszyła się dużym zainteresowaniem najemców, którzy docenili atuty budynku: lokalizację, ekspozycję, kameralność oraz oryginalną architekturę. Najemcami biurowca Racławicka Point są uznane światowe firmy, liderzy w swoich branżach.

W najbliższych latach w stolicy Grupa Capital Park zrealizuje kolejne, znacznie większe inwestycje biurowe: Eurocentrum Office Complex zlokalizowany w  Al. Jerozolimskich oraz Royal Wilanów na rogu ulic Klimczaka i Przyczółkowej.

 
***

REKLAMA

Inwestor

Grupa Capital Park aktywnie działa na polskim rynku nieruchomości od 2005 roku, inwestując wspólnie z międzynarodowym funduszem private equity Patron Capital Partners zarządzającym kapitałem w kwocie ponad 1,7 mld EUR. W ramach funduszy CP Realty I i CP Realty II Grupa Capital Park i Patron Capital Partners stworzyły portfel inwestycyjny składający się na ponad 308 830 mkw. powierzchni biurowej, handlowej, mieszkaniowej w budynkach istniejących i przeznaczonych do realizacji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA