Kolejni najemcy wybrali Royal Wilanów

Kolejni najemcy wybrali Royal Wilanów

Warszawa
these_eyes
these_eyes
REKLAMA

Grono najemców Royal Wilanów wciąż się powiększa. Grupa Capital Park podpisała kolejne umowy najmu z firmami: Herbapol Lublin SA i General Property.

 

Spółka Herbapol Lublin SA zdecydowała się wynająć powierzchnię blisko 430 mkw. Przez lata doświadczeń, z małej lokalnej firmy Herbapol Lublin przekształcił się w największą grupę zielarską w kraju – nowoczesną, a jednocześnie stale zakorzenioną w tradycji. Firma wzbogaciła się o innowacyjne linie technologiczne oraz przeszła na nowoczesny sposób zarządzania. Herbapol Lublin to aż 65 lat tradycji. W ofercie firmy klienci mogą znaleźć zioła, aromatyczne herbaty oraz syropy powstające z najlepszych, tylko naturalnych składników. Obecnie aż 84 proc. Polaków bardzo dobrze zna produkty tej marki.

 

Kolejnym najemcą w warszawskim projekcie Grupy Capital Park będzie firma General Property. Firma ta od 2004 roku skutecznie buduje swoją mocną pozycję na rynku oferując kompleksowe rozwiązania z obszaru Facility Management. Zespół General Property stanowią doświadczeni inżynierowie wspierani przez techników oraz specjalistów serwisów branżowych. Innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne podejście do realizowanych projektów pozwalają firmie optymalnie zarządzać procesami związanymi z eksploatacją infrastruktury technicznej budynków.

REKLAMA

 

Royal Wilanów jest kolejnym projektem, po warszawskim Eurocentrum, gdzie Capital Park wdraża koncepcję Biuro Plus. Zgodnie z nią, projekty tego Inwestora oferują nie tylko komfortową i spełniającą najwyższe standardy powierzchnię biurową, ale również pełen wachlarz usług, na co dzień niezbędnych pracownikom. W tym samym budynku znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, gabinety masażu oraz punkty usługowe. Tak przyjaźnie skomponowana przestrzeń  pomaga maksymalnie wykorzystać czas, który pozostaje po pracy na załatwienie niezbędnych potrzeb, wszystko jest „pod ręką”. Takie podejście to kompleksowa odpowiedź na zmieniające się potrzeby najemców i nowoczesne podejście firm, do otoczenia, w którym funkcjonują – gdzie biuro staje się elementem tożsamości organizacji.

 

W ostatnim czasie do grona najemców Royal Wilanów dołączyły: japońska restauracja Nama, drogeria Rossmann oraz Colibri Concept Store i klub fitness. Po treningu można będzie udać się na zakupy do supermarketu Piotr i Paweł, winiarni Czas na Wino, duńskiej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym Bang & Olufsen, Krakowskiego Kredensu czy też śródziemnomorskich delikatesów Piccola Italia. Na smaczny posiłek zaprosi browar i restauracja Bierhalle. W biurowcu należącym do portfolio Grupy Capital Park zostanie również otwarte biuro podróży, myjnia samochodowa, kantor i pralnia. Swoje siedziby przeniosą tu również firmy: Lindt & Sprüngli, Sygnity, Erbud S.A. oraz Capital Park – inwestor projektu. Za komercjalizację części handlowej odpowiada BOIG, zaś biurowej – Colliers International.

Royal Wilanów będzie obiektem pięciokondygnacyjnym, w którym znajdzie się 29 787 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej oraz 6 920 mkw. powierzchni usługowo-handlowej. W podziemnej części budynku zlokalizowano trzykondygnacyjny parking na 931 miejsc postojowych dla najemców i klientów oraz parking rowerowy. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci. Otwarcie obiektu zaplanowano na sierpień 2015 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA