Kwiaciarnia zagościła w Royal Wilanówźródło: Materiały inwestora

Kwiaciarnia zagościła w Royal Wilanów

Warszawa
REKLAMA
Royal Wilanów, wielofunkcyjny budynek położony przy ulicy Klimczaka 1, jeszcze bardziej poszerza swoją ofertę handlowo-usługową. W środę, 15 listopada, do grona jego najemców dołączyła kwiaciarnia Buqiet.
W ostatnich dniach w Royal Wilanów została otwarta nowa kwiaciarnia Buqiet. Pierwsza kwiaciarnia pod tą nazwą działa zaledwie od ponad roku, ale już zdążyła zyskać popularność wśród klientów i zdobyć pierwsze miejsce w plebiscycie na najlepszą kwiaciarnię na Mokotowie. Jej oferta obejmuje kwiaty cięte, doniczkowe, bukiety, kompozycje, dekoracje sezonowe i świąteczne. Buqiet zapewnia kwiatową oprawę wszelkiego rodzaju uroczystości i przyjmuje także niestandardowe zamówienia, takie jak dekoracje na potrzeby eventów, wesel, sklepów czy witryn. Oferta kwiaciarni w Royal Wilanów mierzącej ponad 49 mkw. powierzchni jest równie szeroka.  
Royal Wilanów to przestrzeń biurowa klasy A, ale też bogata i różnorodna oferta sklepów (Fraternity, Swing, Piotr i Paweł, Rossmann, Adventure Sport, Bang & Olufsen, Mammut, Nike Pro), restauracji (Bierhalle, Dunkin’ Donuts, Green Caffe Nero, Kuchnia Otwarta, Nama Sushi, Plato, YeYe - Mex Food & Music Bar) i punktów usługowych (Artis Wellness Club, Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris, Hamski Barber, Cook Story by Samsung i inne). Już na wiosnę 2018 r. w Royal Wilanów pojawi się także przedszkole i żłobek "Ala ma kota".
REKLAMA
Dywersyfikowanie oferty handlowo-usługowej to jeden ze sposobów w jaki grupa Capital Park, właściciel i zarządca Royal Wilanów, realizuje swoją autorską strategię asset managementu, "Biuro Plus". To nowoczesne podejście zakłada dostarczanie pracownikom maksimum komfortu w najwyższej jakości wnętrzach pełnych ekologicznych rozwiązań, a także umożliwienie im realizowania codziennych potrzeb w budynku, w którym są zatrudnieni.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA