[Warszawa] Więcej usług dla klientów Royal Wilanów

[Warszawa] Więcej usług dla klientów Royal Wilanów

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Royal Wilanów zaoferuje jeszcze więcej usług dla pracowników budynku oraz okolicznych mieszkańców. W biurowcu należącym do portfolio Grupy Capital Park zostanie otwarte biuro podróży, myjnia samochodowa, kantor, pralnia i kwiaciarnia. Będzie to doskonałe uzupełnienie oferty najemców, z którymi inwestor dotychczas podpisał umowy najmu. Za komercjalizację powierzchni handlowej odpowiada firma BOIG.


W ostatnim czasie Grupa Capital Park podpisała umowę z biurem podróży Travel System. Najemca zajmie lokal o powierzchni blisko 50 mkw. Travel System jest licencjonowanym przedstawicielem największych polskich biur podróży, oraz organizatorem wyjazdów wakacyjnych i turystycznej obsługi imprez firmowych. W biurze działa także prestiżowy salon obsługi firmy Tropical Sun Tours – touroperatora wyspecjalizowanego w egotycznych kierunkach tropikalnych. Ich działalność do tej pory związana była z Dominikaną, bowiem był to pierwszy kierunek w ofercie biura. Teraz dzięki nowym kierunkom można już w dobrej cenie i prestiżowym towarzystwie zwiedzać inne niezwykłe i dalekie kraje – Mauritius, Meksyk, Seszele, Jamajkę czy Kubę. Podróże w te części świata stają się bowiem coraz popularniejsze wśród Polaków.


Wilanów to nie tylko miejsce pracy, czy zamieszkania dla warszawiaków. To również jedna z reprezentacyjnych atrakcji turystycznych dla odwiedzających Warszawę. Ci, co przyjeżdżają odwiedzić Pałac Królewski z zagranicy, lub Ci z nas, którzy planują zagraniczne wojaże ucieszy zlokalizowany w Royal Wilanów kantor (24 mkw.), od strony ul. Przyczółkowej.


Przychodząc do pracy w Royal Wilanów będzie można zostawić samochód w myjni Pure Auto i odebrać wyczyszczone auto wychodząc z biura. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby umyć samochód wracając do mieszkania w popularnym Miasteczku Wilanów. Oferta sieci myjni Pure Auto opiera się nie tylko na myciu i czyszczeniu samochodu przy użyciu najlepszych, specjalistycznych środków czyszczących na rynku, ale także na podejściu „auto detailing”. Jest to proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, mający na celu podniesienie walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenie jego żywotności. Ponadto w swojej ofercie Pure Auto posiada usługi wulkanizacyjne i auto-serwisu, a także regeneracji i zabezpieczenia lakieru. Myjnia zostanie zlokalizowana na parkingu podziemnym na poziomie -1.


Niewątpliwie wygodą dla pracowników biur i okolicznych mieszkańców będzie pralnia sieci Panda, gdzie oddane rano ubrania będzie można odebrać nawet tego samego dnia po pracy. Podobnie w przypadku kwiaciarni – zamówiony wcześniej bukiet może być gotowy gdy będziemy wracać do domu, ale zawsze jest to również pomysł na sprawienie przyjemności bliskiej osobie.


Royal Wilanów jest kolejnym projektem, po warszawskim Eurocentrum, gdzie Capital Park wdraża koncepcję Biuro Plus. Zgodnie z nią, projekty tego Inwestora oferują nie tylko komfortową i spełniającą najwyższe standardy powierzchnię biurową, ale również pełen wachlarz usług, na co dzień niezbędnych pracownikom. W tym samym budynku znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, gabinety masażu oraz punkty usługowe. Tak przyjaźnie skomponowana przestrzeń pomaga maksymalnie wykorzystać czas, który pozostaje po pracy na załatwienie niezbędnych potrzeb, wszystko jest „pod ręką”. Takie podejście to kompleksowa odpowiedź na zmieniające się potrzeby najemców i nowoczesne podejście firm, do otoczenia, w którym funkcjonują – gdzie biuro staje się elementem tożsamości organizacji.


W ostatnim czasie do grona najemców Royal Wilanów dołączyły: drogeria Rossmann oraz Colibri Concept Store i klub fitness. Po treningu można będzie udać się na zakupy do supermarketu Piotr i Paweł, winiarni Czas na Wino, duńskiej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym Bang & Olufsen, Krakowskiego Kredensu czy też śródziemnomorskich delikatesów Piccola Italia. Na smaczny posiłek zaprosi browar i restauracja Bierhalle. Swoje siedziby przeniosą tu również firmy: Sygnity, Erbud S.A. oraz Capital Park – inwestor projektu. Za komercjalizację części handlowej odpowiada BOIG, zaś biurowej – Colliers International.


Royal Wilanów będzie obiektem pięciokondygnacyjnym, w którym znajdzie się 29 787 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej oraz 6 920 mkw. powierzchni usługowo-handlowej. W podziemnej części budynku zlokalizowano trzykondygnacyjny parking na 931 miejsc postojowych dla najemców i klientów oraz parking rowerowy. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci. Otwarcie obiektu zaplanowano na sierpień 2015 roku.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

ID Logistics uruchomiło magazyn w Zgorzelcu. Pracę w nim znajdzie ponad 700 osób
ID Logistics, specjalista w zakresie dedykowanych rozwiązań logistyki kontraktowej otworzył oficjaln...
Wrocław: Kolejna firma z branży IT wynajmuje powierzchnię biurową w Quorum
Największy projekt mixed-use na Dolnym Śląsku będzie nową siedzibą studia deweloperskiego z branży g...
Leroy Merlin otworzy swój market w Głogowie
Leroy Merlin otworzy w Głogowie swój pierwszy market. Będzie to już dziewiąty sklep tej francuskiej...
Grupa EMC wchodzi do Sky Tower we Wrocławiu
Wrocławski Sky Tower pozyskał nowego, dużego najemcę. Około 1200 mkw. powierzchni zajmie Grupa EMC,...
W Polsce jest już 12 milionów mkw. powierzchni biurowych
Dane za okres I-III kw. 2021 r. wskazują na aktywne zainteresowanie najemców powierzchniami biurowym...
Warta wprowadziła się do nowej siedziby w biurowcu Warsaw UNIT [ZDJĘCIA]
Firma ubezpieczeniowa Warta zakończyła właśnie przeprowadzkę do nowej siedziby w Warszawie. War...
Wella Company otwiera w Łodzi swoje Centrum Usług Wspólnych
Już w listopadzie do łódzkiej Bramy Miasta wprowadzi się Wella Company, najszybciej rozwijający się...
Rusza drugi etap realizacji wielkiej inwestycji Panattoni pod Wrocławiem [ZDJĘCIA]
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, ruszył z realizacją II etapu swojej na...
Warszawski Skyliner siedzibą Booksy
Międzynarodowa platforma rezerwacji wizyt dla branży health & beauty – Booksy, wynajęła 1,5 tys...
Jula otwiera w Bielanach Wrocławskich swój pierwszy outlet w Polsce
Szwedzka sieć multimarketów Jula wprowadza do Polski swój koncept outletów. Pierwszy z nich zostanie...