Connectmedica przedłuża umowę najmu w Mokotów Nova

Connectmedica przedłuża umowę najmu w Mokotów Nova

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Agencja kreatywna Connectmedica przedłużyła do 2020 r. umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Mokotów Nova w Warszawie. W renegocjacji umowy najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

Connectmedica to agencja typu full-service łącząca kompetencje agencji interaktywnej i agencji reklamowej. Firma specjalizuje się w zintegrowanej komunikacji dla sektora zdrowia i farmacji. Agencja powstała w 2009 r. W jej portfolio znajduje się 20 największych firm farmaceutycznych w Polsce.

 

Na najwyższym piętrze budynku Mokotów Nova, oprócz powierzchni typu open space i wydzielonych, przeszklonych miejsc spotkań, Connectmedica posiada również m.in. własne studio telewizyjne i kantynę. Biuro urządzone jest w minimalistycznym stylu, z dominacją koloru białego. Wyróżnikiem aranżacji jest recepcja pozbawiona klasycznego zabudowanego stanowiska, które zastępują cztery skórzane fotele ustawione w okręgu.

 

– „Nasze biuro traktujemy jako coś więcej, niż tylko miejsce, w którym wspólnie realizujemy działania dla naszych klientów. Współtworzyliśmy projekt aranżacji wnętrza i nadaliśmy mu indywidualny charakter. Nasi pracownicy czują się tu dobrze, aranżacja biura jest naszym wyróżnikiem. Był to jeden z powodów, dla których zdecydowaliśmy nie zmieniać siedziby” – mówi Barbara Skrzypczyk, Dyrektor ds. Administracyjnych w firmie Connectmedica.

REKLAMA

 

Mokotów Nova to kompleks trzech budynków biurowych klasy A zlokalizowany przy ul. Wołoskiej 22. Jego łączna powierzchnia najmu wynosi 43 000 mkw. Budowa realizowana była w dwóch etapach, z których drugi zakończył się na początku 2012 r. Rok później obiekt uzyskał certyfikat zrównoważonego budownictwa BREEAM na poziomie „Very good”. Właścicielem Mokotów Nova jest Nova Investments Sp. z o.o., spółka celowa funduszu Curzon Capital Partners III LP., zarządzanego przez Tristan Capital Partners.

 

– „Już po roku od zakupu przez nas budynku od dewelopera możemy się pochwalić pierwszą renegocjowaną umową. Fakt, że dotychczasowi najemcy decydują się pozostać w obiekcie to najlepszy dowód na to, że jest on atrakcyjną lokalizacją biurową na coraz bardziej konkurencyjnym rynku w stolicy” – mówi Artur Lis, Asset Manager w Tristan Capital Partners.

 

– „Proces renegocjacji przebiegał dwutorowo. Oznacza to, że najemca równolegle rozważał również inne dostępne na rynku lokalizacje. Dzięki naszemu doradztwu wynegocjowane zostały warunki najmu, które satysfakcjonowały obie strony transakcji i umowa została przedłużona” – mówi Artur Sutor, Associate z działu powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA