Svenska Handelsbanken wynajmuje biuro w Mokotów Nova w Warszawie

Svenska Handelsbanken wynajmuje biuro w Mokotów Nova w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Międzynarodowa agencja doradcza Savills reprezentowała Svenska Handelsbanken AB S.A. Oddział w Polsce, jeden z największych szwedzkich banków, w transakcji najmu 888m2 powierzchni biurowej w budynku Mokotów Nova w Warszawie. Umowa najmu została zawarta na ponad 6 lat. Bank wprowadzi się do nowej siedziby w listopadzie 2012 roku.

 

Zmiana siedziby Svenska Handelsbanken AB S.A. Oddział w Polsce wynikała z potrzeby centralizacji biur i oddziałów banku w jednej lokalizacji. Wysoki standard budynku i nowoczesna aranżacja przestrzeni biurowej przeważyły o wyborze Mokotów Nova. Na decyzję wpłynęły również szeroki zakres usług skupionych w budynku oraz jego położenie.” – mówi Dariusz Karwański, starszy negocjator w dziale powierzchni biurowych Savills.

REKLAMA

 

Deweloperem projektu Mokotów Nova jest Ghelamco Poland. Mokotów Nova to kompleks budynków biurowo-handlowych klasy A zlokalizowany na ulicy Wołoskiej 22 w sąsiedztwie jednego z większych warszawskich centrów handlowych – Galerii Mokotów. Kompleks oferuje do wynajęcia 41.000 m2 powierzchni biurowej oraz 972 podziemnych miejsc parkingowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA