Gruper, spółka oferująca zakupy grupowe przez internet, wynajmuje biuro w Adgar Business Centre

Gruper, spółka oferująca zakupy grupowe przez internet, wynajmuje biuro w Adgar Business Centre

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Budynek ABC jest już w 98% wynajęty


Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Business Centre z polską firmą Gruper Sp. z o.o., oferującą coraz bardziej popularne zakupy grupowe przez internet. Adgar Business Centre jest częścią kompleksu biurowego Adgar, czyli jednego z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w stolicy, usytuowanego w centrum biznesowym na Mokotowie.

 

Gruper zajmuje powierzchnię 1 360 m2, czyli całe 6 piętro tego 9-kondygnacyjnego budynku. Najemca przeprowadził się do swojego nowego biura w październiku 2011 roku. W imieniu firmy Gruper umowę najmu podpisali Tomasz Dalach, prezes zarządu oraz Marcin Mikołajczyk, członek zarządu. Firmę Adgar Postępu Sp. z o.o. reprezentowali Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd. oraz Tomasz Piotrowski, prawnik. Umowa została zawarta na 5 lat.

 

„Zdecydowaliśmy się na wynajem powierzchni biurowej w Adgar Business Centre przede wszystkim ze względu na doskonałą lokalizację tego budynku. Atmosfera Centrum Biznesowego na Mokotowie sprzyja dalszemu rozwojowi naszej działalności. Nie bez znaczenia był także fakt, że w Adgar Business Centre znaleźliśmy biuro o odpowiednio dużej powierzchni (ponad tysiąca metrów kwadratowych) dla dynamicznie powiększającego się zespołu naszej firmy” – powiedział Tomasz Dalach, prezes zarządu Gruper Sp. z o.o.

 

Cieszy nas każdy kolejny najemca. Powodem do szczególnej satysfakcji jest to, że do grona firm, których siedziby znajdują się w kompleksie biurowym Adgar, dołączyła firma, której działalność jest związana z innowacyjną formą sprzedaży produktów czy usług, a także z promocją firm przez internet, ponieważ to właśnie zaawansowane rozwiązania technologiczne wyróżniają nasze obiekty biurowe w Polsce i na całym świecie ” – podkreślił Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd.

 

Wśród firm, których siedziby znajdują się w kompleksie Adgar, obejmującym budynki Adgar Plaza A i B oraz Adgar Business Centre znajdują się m. in.: Pfizer, DuPont, Antalis Polska, Biuro Informacji Kredytowej, Business Advisors, Diebold, DQS Polska, EDP Polska, Futurestep, Gilead Polska, MAP Polska, PartyLite, Schneider Electric, Symantec, Urząd Zamówień Publicznych oraz biura spółek zależnych firmy Adgar w Polsce.

 

Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 39 000 m2 zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy. Firma Adgar posiada w swoim portfolio także budynek biurowy Adgar Business Centre II znajdujący się przy ulicy Konstruktorskiej w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie, o powierzchni najmu wynoszącej 7 800 m2.

 

REKLAMA

Najwyższej jakości budynki biurowe Adgar to doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców. Mogą oni korzystać z nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squash, restauracji, kawiarni oraz centralnej serwerowni o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Ponadto kompleks jest wyposażonyw dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu, co zapewnia możliwość pracy w przypadku awarii sieci miejskiej oraz system klimatyzacji z kontrolą wilgotności.
W budynkach Adgar Plaza zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, internet, WiFi).

 

Kompleks budynków biurowych Adgar jest położony w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji biurowych w Warszawie, mimo to najemcy i ich goście nie mają kłopotu z parkowaniem. Oprócz 630 miejsc postojowych dostępnych w trzypoziomowym parkingu podziemnym, dodatkowo w pobliżu kompleksu wybudowano osobny wielopoziomowy garaż naziemny, który może pomieścić 237 samochodów. W celu kontroli dostępu do nowoczesnego parkingu podziemnego zastosowano system identyfikacji tablic rejestracyjnych samochodów, którym najemcy mogą zarządzać za pośrednictwem strony www.adgar.pl.

 

Kompleks biurowy Adgar zlokalizowany jest w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie, gdzie znajdują się siedziby wielu renomowanych polskich i międzynarodowych firm. Dogodna lokalizacja kompleksu na Mokotowie, przy ul. Postępu, w pobliżu Galerii Mokotów, zapewnia szybki dojazd z Adgar do międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (8 minut), centrum miasta (15 minut) oraz gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

 

Adgar Postępu Sp. z o.o., inwestor i deweloper obiektu, jest spółką córką Adgar Investments & Development Ltd., znanej i renomowanej międzynarodowej firmy działającej na rynkach nieruchomości, między innymi w Izraelu, Kanadzie, Belgii oraz Polsce.
 
---

Adgar Investments & Development Ltd. to spółka publiczna działająca w sektorze nieruchomości notowana na giełdzie papierów wartościowych w Tel Awiwie. Należy ona do Grupy Zur Shamir, jednego z wiodących holdingów działających w branży finansowej, ubezpieczeniowej i nieruchomości. W 1994 roku Grupa Zur Shamir kupiła firmę Adgar Investments & Development Ltd., a następnie przekształciła ją w wyspecjalizowaną spółkę działającą na rynku nieruchomości zarówno w Izraelu, jak i na rynkach międzynarodowych.

Firma Adgar Investments & Development Ltd. zarówno bezpośrednio, jak i za pomocą swoich przedstawicielstw, inwestuje w rentowne aktywa nieruchomościowe, głównie powierzchnie biurowe, zlokalizowane w Izraelu oraz za granicą. Firma działa na terenie Izraela, Kanady, Belgii i Polski. Obecnie spółka posiada 31 nieruchomości o łącznej powierzchni 305 000 m2.

W Polsce Adgar działa za pośrednictwem spółek córek o nazwach Adgar Postępu Sp. z o.o. oraz Adgar Poland Holdings Sp. z o.o. sp. k. Do projektów zrealizowanych przez firmę zalicza się projekty biurowe: Konstruktorska oraz Adgar Business Centre o łącznej powierzchni 19 200 m2 zlokalizowane w Warszawie. Obecnie firma jest zaangażowana w realizację najnowocześniejszego kompleksu biurowego w Warszawie, czyli Adgar Plaza o całkowitej powierzchni 27 000 m2, który łącznie z Adgar Business Centre tworzy kompleks Adgar wyposażony w wyjątkową infrastrukturę sprzyjającą pracy oraz rekreacji. Kompleks Adgar jest dogodnie usytuowany w centrum biznesowym w dzielnicy Mokotów.

Więcej informacji na temat kompleksu Adgar pod adresem: www.adgar.pl.
Gruper Sp. z o.o. to pierwszy, największy polski serwis zakupów grupowych. Umożliwia swoim użytkownikom zakup najwyższej jakości produktów i usług z rabatami sięgającymi nawet 90%. Oferta Grupera obejmuje między innymi bilety do kina, wizytę w SPA, restauracji czy pobyt w atrakcyjnych miejscach wypoczynkowych. Serwis jako pierwszy zaoferował kupony rabatowe na zakup samochodu, mieszkania, czarter jachtu, kurs prawa jazdy, wycieczkę lotniczą i wyjazd zagraniczny. Swoim partnerom, lokalnym dostawcom usług, Gruper zapewnia dotarcie do setek tysięcy klientów.

Więcej informacji na temat firmy Gruper pod adresem: www.gruper.pl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA