Biuro podroży Wezyr Holidays w Adgar Plaza B, jednym z najnowocześniejszych biurowców w warszawie

Biuro podroży Wezyr Holidays w Adgar Plaza B, jednym z najnowocześniejszych biurowców w warszawie

Warszawa
REKLAMA
Nowy najemca należący do międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, zajmuje całe 7 piętro w budynku Adgar Plaza B, który jest już niemal w całości wynajęty.
Adgar Postępu sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Plaza B z biurem podróży Wezyr Holidays, jednym z największych profesjonalnych organizatorów wyjazdów turystycznych na polskim rynku. Budynek Adgar Plaza B znajduje się przy ulicy Postępu w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie. Należy do kompleksu biurowego Adgar, jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w stolicy, zapewniającego wyjątkowe warunki sprzyjające efektywnej pracy.

 

Wezyr Holidays zajmuje powierzchnię 1 086,60 m2 na siódmym piętrze 10-piętrowego budynku Adgar Plaza B, który tym samym jest już wynajęty w 99%. Najemca przeprowadził się do swojego nowego biura na początku grudnia 2012 roku i dodatkowo ma do dyspozycji także taras o powierzchni 48,36 m2. W imieniu firmy Wezyr Holidays umowę najmu podpisał Adil Kaan Ergün, dyrektor generalny. Firmę Adgar Postępu sp. z o.o. reprezentowali Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce oraz Tomasz Piotrowski, prawnik. Umowa została zawarta na 5 lat. Nowy najemca, na specjalne życzenie, ma stały dostęp do swojego biura, 24/7 przez 365 dni w roku.

 

„Potrzebowaliśmy znacznie większego biura ze względu na rozwój firmy i systematycznie rosnącą sprzedaż. Nasza nowa siedziba jest przestronniejsza i użyteczna, a nowoczesne wnętrze będzie sprzyjać jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy zespołu Wezyr Holidays”

powiedział Kaan Ergün, Dyrektor Generalny Wezyr Holidays. „Adgar Plaza to budynek przystosowany również do organizacji szkoleń i konferencji, co jest dla nas dodatkowo atrakcyjne przy przeprowadzaniu spotkań, m.in. z siecią sprzedaży” – dodaje Adil Kaan Ergün.

 

„Bardzo się cieszę, że firma Wezyr Holidays wybrała Adgar Plaza B na swoją siedzibę. Jestem przekonany, że nasz budynek w 100% spełni oczekiwania nowego najemcy. Mam także nadzieję, że takie udogodnienia jak centrum sportowo-rekreacyjne czy restauracja z kawiarnią zagwarantują najlepsze warunki dla całego zespołu Wezyr Holidays” – podkreślił Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.

 

Wśród firm, których siedziby znajdują się w kompleksie Adgar, obejmującym budynki Adgar Plaza A i B oraz Adgar Business Centre znajdują się m. in.: Pfizer, DuPont, Żywiec Zdrój, Antalis Polska, Biuro Informacji Kredytowej, Business Advisors, Diebold, DQS Polska, EDP Polska, Futurestep, Gilead Polska, Gruper, MAP Polska, PartyLite, Schneider Electric, Symantec, Urząd Zamówień Publicznych, Level 3 Communications oraz biura spółek zależnych firmy Adgar w Polsce. Grupa Adgar jest także właścicielem nieruchomości przy Alei Prymasa Tysiąclecia na warszawskiej Woli, na której znajduje się salon oraz punkt serwisowy BMW Inchcape, z ponad 4 000 m2 wynajętej powierzchni.

REKLAMA

 

Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 39 000 m2 zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy. Firma Adgar posiada w swoim portfolio także budynek biurowy Adgar Business Centre II znajdujący się przy ulicy Konstruktorskiej w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie, o powierzchni najmu wynoszącej 7 800 m2.

 

Najwyższej jakości budynki biurowe Adgar to doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców. Mogą oni korzystać z nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squasha, restauracji, kawiarni oraz centralnej serwerowni o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Ponadto kompleks jest wyposażony w dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu, co zapewnia możliwość pracy w przypadku awarii sieci miejskiej oraz system klimatyzacji z kontrolą wilgotności.

W budynkach Adgar Plaza zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, internet, WiFi).

 

Kompleks budynków biurowych Adgar jest położony w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji biurowych w Warszawie, mimo to najemcy i ich goście nie mają kłopotu z parkowaniem. Oprócz 630 miejsc postojowych dostępnych w trzypoziomowym parkingu podziemnym, dodatkowo w pobliżu kompleksu wybudowano osobny wielopoziomowy garaż naziemny, który może pomieścić 237 samochodów. W celu kontroli dostępu do nowoczesnego parkingu podziemnego zastosowano system identyfikacji tablic rejestracyjnych samochodów, którym najemcy mogą zarządzać za pośrednictwem strony www.adgar.pl.

 

Kompleks biurowy Adgar zlokalizowany jest w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie, gdzie znajdują się siedziby wielu renomowanych polskich i międzynarodowych firm. Dogodna lokalizacja kompleksu na Mokotowie, przy ul. Postępu, w pobliżu Galerii Mokotów, zapewnia szybki dojazd z Adgar do międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (8 minut), centrum miasta (15 minut) oraz gwarantuje łatwy dostęp
do komunikacji miejskiej.

 

Adgar Postępu sp. z o.o., inwestor i deweloper obiektu, jest spółką córką Adgar Investments & Development Ltd., znanej i renomowanej międzynarodowej firmy działającej na rynkach nieruchomości, między innymi w Izraelu, Kanadzie, Belgii oraz Polsce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA