Restauracja „Same Smaki” w kompleksie Adgar

Restauracja „Same Smaki” w kompleksie Adgar

Warszawa
REKLAMA

W kompleksie budynków biurowych Adgar została otwarta restauracja, której operatorem jest spółka Same Smaki Sp. z o.o. Znajdujący się w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie kompleks Adgar to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w stolicy.

W kompleksie budynków biurowych Adgar została otwarta restauracja, której operatorem jest spółka Same Smaki Sp. z o.o. Znajdujący się w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie kompleks Adgar to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w stolicy, który oferuje najemcom wyjątkowe warunki sprzyjające efektywnej pracy. Usytuowana na osłoniętym od zgiełku wewnętrznym dziedzińcu restauracja z kawiarnią to idealne miejsce na lunch, indywidualne spotkanie biznesowe lub popołudniową filiżankę kawy po pracy.

 

Restauracja zajmuje powierzchnię 230 m2 i przewidziano w niej miejsca siedzące dla około 65 osób. W menu znajdą się uniwersalne potrawy oparte na kuchni międzynarodowej, w tym także propozycje o charakterze sezonowym. Goście mogą wybierać z pełnej oferty kaw, herbat oraz napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Latem, przy kawiarni będzie funkcjonował ogródek na świeżym powietrzu z parasolami dającymi osłonę przed słońcem. Na terenie restauracji jest dostępny bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi-Fi.

 

Restauracja będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 20.00 lub nawet dłużej, natomiast czas pracy w weekendy uzależniamy od konsultacji z najemcami biur w kompleksie Adgar. Ze względu na atrakcyjną lokalizację i nasze doświadczenie w zarządzaniu restauracjami w centrach biznesowych, jesteśmy przekonani, że nasza oferta trafi do znacznie szerszego grona osób niż tylko pracownicy tego kompleksu” – powiedział Michał Bogusławski, Prezes Zarządu Same Smaki Sp. z o.o.

 

Restauracja znajduje się w osobnym budynku, w samym sercu kompleksu budynków biurowych Adgar. Dostęp do niej jest możliwy zarówno z przestrzeni dziedzińca, jak i z poziomu -1. Budynek restauracji i kawiarni jest połączony przejściem podziemnym z budynkami biurowymi Adgar Plaza, co jest szczególnie wygodne jesienią i zimą, ponieważ przejście na spotkanie biznesowe lub lunch nie wymaga wychodzenia na zewnątrz i zakładania wierzchniego okrycia. Przeszklone ściany restauracji pozwalają na maksymalne wykorzystanie naturalnego światła oraz dają rozległy widok na nowoczesną i ciekawie zaprojektowaną przestrzeń kompleksu Adgar.

 

Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 39 000 m2 zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy. Wśród firm, których siedziby znajdują się w kompleksie Adgar, znajdują się: Mostostal Warszawa, Pfizer, DuPont, Symantec, Antalis Polska, Biuro Informacji Kredytowej, DQS Polska, EDP Polska, Futurestep, Gilead Polska, Gruper, MAP Polska, PartyLite, Schneider Electric, Urząd Zamówień Publicznych oraz biura spółek zależnych firmy Adgar w Polsce.

 

Kompleks najwyższej jakości budynków biurowych Adgar to doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców. Mogą oni korzystać z nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squash, restauracji, kawiarni oraz centralnej serwerowni o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Ponadto kompleks jest wyposażony w dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu, co zapewnia możliwość pracy w przypadku awarii sieci miejskiej oraz system klimatyzacji z kontrolą wilgotności. W budynkach Adgar Plaza zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, Internet, WiFi).

 

REKLAMA

Kompleks budynków biurowych Adgar jest położony w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji biurowych w Warszawie, mimo to najemcy i ich goście nie mają kłopotu z parkowaniem. Oprócz 630 miejsc postojowych dostępnych w trzypoziomowym parkingu podziemnym, dodatkowo w pobliżu kompleksu wybudowano osobny wielopoziomowy garaż naziemny, który może pomieścić 237 samochodów. W celu kontroli dostępu do nowoczesnego parkingu podziemnego zastosowano system identyfikacji tablic rejestracyjnych samochodów, którym najemcy mogą zarządzać za pośrednictwem strony www.adgar.pl.

 

Kompleks biurowy Adgar zlokalizowany jest w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie, gdzie znajdują się siedziby wielu renomowanych polskich i międzynarodowych firm. Dogodna lokalizacja kompleksu na Mokotowie, przy ul. Postępu, w pobliżu Galerii Mokotów, zapewnia szybki dojazd z Adgar do międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (8 minut), centrum miasta (15 minut) oraz gwarantuje łatwy dostęp
do komunikacji miejskiej.

 

Adgar Postępu Sp. z o.o., inwestor i deweloper obiektu, jest spółką córką Adgar Investments & Development Ltd., znanej i renomowanej międzynarodowej firmy działającej na rynkach nieruchomości, między innymi w Izraelu, Kanadzie, Belgii oraz Polsce.


Adgar Investments & Development Ltd. to spółka publiczna działająca w sektorze nieruchomości notowana na giełdzie papierów wartościowych w Tel Awiwie. Należy ona do Grupy Zur Shamir, jednego z wiodących holdingów działających w branży finansowej, ubezpieczeniowej i nieruchomości. W 1994 roku Grupa Zur Shamir kupiła firmę Adgar Investments & Development Ltd., a następnie przekształciła ją w wyspecjalizowaną spółkę działającą na rynku nieruchomości zarówno w Izraelu, jak i na rynkach międzynarodowych.

Firma Adgar Investments & Development Ltd. zarówno bezpośrednio, jak i za pomocą swoich przedstawicielstw, inwestuje w rentowne aktywa nieruchomościowe, głównie powierzchnie biurowe, zlokalizowane w Izraelu oraz za granicą. Firma działa na terenie Izraela, Kanady, Belgii i Polski. Obecnie spółka posiada 31 nieruchomości o łącznej powierzchni 305 000 m2.

W Polsce Adgar działa za pośrednictwem spółek córek o nazwach Adgar Postępu Sp. z o.o.
oraz Adgar Poland Holdings Sp. z o.o. sp. k.
Do projektów zrealizowanych przez firmę zalicza się projekty biurowe: Konstruktorska oraz Adgar Business Centre o łącznej powierzchni 19 200 m2 zlokalizowane w Warszawie. Obecnie firma jest zaangażowana w realizację najnowocześniejszego kompleksu biurowego w Warszawie, czyli Adgar Plaza o całkowitej powierzchni 27 000 m2, który łącznie z Adgar Business Centre tworzy kompleks Adgar wyposażony w wyjątkową infrastrukturę sprzyjającą pracy oraz rekreacji. Kompleks Adgar jest dogodnie usytuowany w centrum biznesowym w dzielnicy Mokotów.

Więcej informacji na temat kompleksu Adgar pod adresem: www.adgar.pl.

Same Smaki Sp. z o.o., nowy operator restauracji w kompleksie budynków biurowych Adgar, od kwietnia 2010 roku prowadzi restaurację Sugestia przy ul. Domaniewskiej 52 w Warszawie. Firma specjalizuje się w obsłudze gastronomicznej pracowników, jak również dostarczaniu cateringu na różnego rodzaju wydarzenia specjalne.

Więcej informacji na temat firmy Same Smaki Sp. z o.o. pod adresem www.samesmaki.eu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA