Adgar Park West ma pięciu nowych najemców

Adgar Park West ma pięciu nowych najemców

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Adgar Park West ma pięciu nowych najemców, którzy zajmą łącznie 1 771 m kw. powierzchni biurowej w kompleksie, który przeszedł innowacyjną modernizację i obecnie dysponuje nowoczesną strefą sportu i rekreacji.
Deweloper mieszkaniowy OKAM Capital zajmie największe biuro, o powierzchni 725 m kw. OKAM Capital działa w Polsce od 2004 r. i szybko umacnia swoją pozycję na rynku nieruchomości. Firma ma obecnie w budowie ponad 1000 lokali mieszkalnych o wysokim standardzie w inwestycjach InCity, Vista i Mocca w Warszawie oraz na osiedlu Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. 
Kolejnym najemcą jest firma ILHO, generalny wykonawca obsługujący sieć supermarketów Biedronka. Firma została zbudowana na bazie wiedzy i doświadczenia trzech portugalskich firm specjalizujących się w budowie i wykończeniu powierzchni komercyjnych. Firma ILHO wynajęła 331 m kw. powierzchni biurowej i urządziła ją we własnym zakresie, korzystając z wiedzy i umiejętności związanych ze swoją dziedziną specjalizacji.
Słowacka spółka z sektora energetycznego, Slovenske Elektrarne, należąca do Grupy Enel, również wprowadzi się do biura o powierzchni 331 m kw. w kompleksie Adgar Park West.
REKLAMA
Tuatara, innowacyjna polska firma, która świadczy zaawansowane usługi informatyczne dla biznesu w zakresie Digital Front Office, Big Data i Real-Time Analytics, jak również Business Process Management & Integration, zajmie w kompleksie powierzchnię 228 m kw.
Powierzchnie biurowe w Adgar Park West wynajęła również firma Haier, światowy lider wśród marek produkujących duże AGD oraz sprzęt elektroniczny dla konsumentów indywidualnych.  
Nowi najemcy reprezentują różne sektory i modele biznesowe, co pokazuje, jak wszechstronna jest oferta biurowa Adgar. Kompleks Adgar Park West oferuje w swojej dogodnej i świetnie skomunikowanej lokalizacji nie tylko wysokiej jakości powierzchnie biurowe, ale też innowacyjną ofertę sportowo-lifestyle’ową, co decyduje o jego atrakcyjności dla najemców.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA