Kolejna firma wybrała Adgar Park West na swoją siedzibę

Kolejna firma wybrała Adgar Park West na swoją siedzibę

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W Adgar Park West swoje biuro otworzy firma GET IT, oferująca kompleksowe produkty i usługi językowe dla biznesu.

 

Grupa Adgar, która w ubiegłym roku kupiła kompleks biurowy przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie, nadała mu nową nazwę (Adgar Park West) i planuje jego kompleksową modernizację, teraz pozyskała kolejnego najemcę. GET IT, jedna z największych w Polsce firm specjalizujących się w tłumaczeniach dla biznesu, wynajęła w nim ponad 600 m kw. powierzchni. Po podpisaniu tej umowy zespół trzech budynków usytuowany w zachodniej części centrum stolicy, który oferuje w sumie 43 000 m kw., jest już wynajęty w ponad 60%. Grupa Adgar planuje w nim zmiany obejmujące stworzenie szklanego atrium i wyjątkowej strefy sportu AdgarFit.


GET IT przeprowadzi się do nowej siedziby na 3. piętrze sześciopiętrowego budynku B kompleksu Adgar Park West w kwietniu 2014 r. W biurze o powierzchni ponad 600 m kw. będzie pracowało około 60 osób. Za aranżację wnętrz, w ramach której otwarta przestrzeń zostanie podzielona szklanymi ściankami, odpowiada Grupa Adgar. Nowy najemca wynajął także serwerownię o najwyższym standardzie bezpieczeństwa w nowoczesnym centrum danych oferowanym przez właściciela kompleksu. W imieniu najemcy umowę podpisał Michał Długokęcki, wiceprezes zarządu GET IT. Grupę Adgar reprezentowali Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce, oraz Michael Mevorach, prokurent. Umowa została zawarta na 5 lat.


„Decydując się na wynajem powierzchni biurowej w Adgar Park West wzięliśmy pod uwagę wiele czynników, takich jak dogodna lokalizacja, duża powierzchnia odpowiadająca naszym potrzebom jako firmy, która bardzo dynamicznie rośnie, a także dostępna w kompleksie infrastruktura informatyczna. W naszym modelu biznesowym kluczowe jest zapewnianie klientom spokojnej głowy, a to oznacza pewność, że na czas dostarczamy to, co obiecujemy. Z naszych usług korzystają największe polskie i zagraniczne firmy, które oczekują od nas szybkości działania i pełnej dostępności. Nasi klienci wymagają również najwyższego bezpieczeństwa informatycznego powierzanych nam dokumentów. W efekcie w naszym działaniu konieczna jest niezawodność, do tego z kolei niezbędna jest całkowicie bezpieczna, zaawansowana baza w postaci nowoczesnej serwerowni, takiej, jaką oferuje Adgar” –
powiedział Michał Długokęcki, wiceprezes zarządu spółki GET IT.


„Od samego początku mojej działalności zawodowej byłem związany z branżą IT i postawiłem sobie za cel uczynić zaawansowane technologie cechą wyróżniającą wszystkie projekty Adgar. Zespół budynków Adgar Park West jako była siedziba T-Mobile spełniał najwyższe wymagania w zakresie rozwiązań informatycznych już w momencie, gdy go kupiliśmy. Obecnie rozwijamy dostępną w nim infrastrukturę, dzięki czemu możemy zaoferować najemcom nowoczesny, zaawansowany technologicznie kompleks biurowy” –
powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

REKLAMA


Kompleks Adgar Park West usytuowany w zachodniej części biznesowego centrum stolicy, składa się z trzech połączonych ze sobą budynków. Tworzą one dobrze wyposażony i funkcjonalny kompleks o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej ponad 43 000 m kw. W sumie kompleks oferuje ponad 1100 miejsc postojowych w trzech garażach podziemnych oraz na parkingu przylegającym do budynków.

 

Wśród najemców Adgar Park West znajdują się m.in. Anwim, BSH, Covidien Polska, Garmin Polska, Geodis Logistics Polska, Gravitan, Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis, bank Pekao S.A., Sport Guru oraz UPS.

 

Ze względu na ludzką skalę założenia oraz liczne udogodnienia, Adgar Park West to jeden z najbardziej przyjaznych dla pracowników kompleksów biurowych w stolicy. Dzięki lokalizacji w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Warszawy, zapewnia łatwy dojazd. W sąsiedztwie znajdują się centra handlowe Blue City i CH Reduta, które oferują bogaty wybór restauracji i kawiarni oraz umożliwiają dokonanie zakupów w pobliżu biura. W pobliżu znajduje się także Park Szczęśliwicki z bogatą bazą dla sportu i rekreacji. Kompleks spełnia wysokie wymagania w zakresie standardu dostępnej nim infrastruktury technologicznej. Po wprowadzeniu zmian przez Grupę Adgar w budynkach zostaną dodatkowo zastosowane najwyższej klasy rozwiązania IT.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA