Budynek Adgar Plaza A wynajęty w 100%

Budynek Adgar Plaza A wynajęty w 100%

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Grupa Adgar podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Plaza A z firmą z branży transportowo-logistycznej – Geodis Calberson Polska Sp. z o.o. Tym samym biurowiec, będący częścią kompleksu Adgar przy ulicy Postępu w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie, jest już w 100% wynajęty. Obecnie Grupa Adgar skupia się na kompleksowej modernizacji i wynajmie powierzchni biurowej i handlowej w zespole budynków Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie oraz tworzeniu w nim wyjątkowej strefy sportu AdgarFit.


Geodis zajął powierzchnię prawie 700 m kw. na szóstym piętrze 10-piętrowego budynku Adgar Plaza A. Powierzchnia została zaaranżowana w bardzo nowoczesny sposób. 70% stanowi otwarta przestrzeń, natomiast pozostała część biura została podzielona szklanymi ściankami na mniejsze powierzchnie do spotkań czy pracy zespołowej. Co ciekawe, blat recepcyjny w nowym biurze został wykonany według nagrodzonego projektu „ZIG-ZAG” autorstwa Zbigniewa Kostrzewy. W imieniu najemcy pięcioletnią umowę podpisał Bogdan Młynarczyk, Dyrektor Generalny Geodis Calberson Polska Sp. z o.o. Grupę Adgar reprezentowali Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce, oraz Michael Mevorach, prokurent.


– „Przy podejmowaniu decyzji dotyczącej wyboru miejsca na nasze nowe biuro zwracaliśmy szczególną uwagę na lokalizację budynku. Stawialiśmy na dogodny dojazd na lotnisko jak i do głównych węzłów komunikacyjnych wiodących na południe, zachód i północ Polski, gdzie Geodis ma swoje oddziały. Doceniliśmy także zaoferowany wysoki standard wykończenia biur jak i powierzchni socjalnych dla pracowników, bliskość klubu sportowego i bogate zaplecze restauracyjne. Zależało nam na stworzeniu jak najbardziej komfortowych warunków pracy dla naszych pracowników”
– powiedział Bogdan Młynarczyk, Dyrektor Generalny Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.

REKLAMA


– „100% wynajętej powierzchni w budynku Adgar Plaza A to dla nas duży sukces. Oczywiście nie spoczywamy na laurach i nadal aktywnie pozyskujemy nowych najemców do naszych innych obiektów biurowych, m.in. do kompleksu biurowego Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich oraz kompleksu biurowego przy ul. Konstruktorskiej, który także znajduje się w Centrum Biznesowym na Mokotowie”
– powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

Oprócz nowego najemcy w budynku biurowym Adgar Plaza A, firma Futurestep, która ma już swoją siedzibę w budynku Adgar Plaza B, zdecydowała się powiększyć biuro i zajmuje teraz ponad 700 m kw. powierzchni.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA