Adgar Plaza ONE – nowe lobby i nowa nazwa dla pierwszego budynku Adgar w Polsce

Adgar Plaza ONE – nowe lobby i nowa nazwa dla pierwszego budynku Adgar w Polsce

Warszawa
REKLAMA
Zakończyła się modernizacja lobby na parterze budynku Adgar Business Centre I, stanowiącego część kompleksu Adgar Plaza przy ul. Postępu 15. Wraz z oddaniem do użytku nowej przestrzeni, budynek otrzymał nową nazwę Adgar Plaza ONE. Był to pierwszy biurowiec Adgar w Polsce, a jego wybudowanie w 2000 r. zapoczątkowało  inwestycje Adgar Poland na warszawskim rynku nieruchomości. Obecnie spółka jest właścicielem i zarządcą ponad 100 tys. mkw. powierzchni biurowej w stolicy.
„Adgar Plaza ONE ma dla nas szczególne znaczenie ponieważ od niego zaczęła się nasza historia w Polsce. Niezależnie od tego ile czasu upłynie, dla nas będzie to zawsze „numer 1” i nieustannie będziemy prowadzić działania, które utrzymają jego pozycję na rynku nieruchomości. Metamorfoza Adgar Plaza ONE doskonale obrazuje też strategię Adgar – jesteśmy długodystansowcem, co oznacza, że stale inwestujemy w nasze budynki, podnosimy ich standard, wprowadzamy nowe udogodnienia, oraz dbamy o relacje z najemcami i rozwój ich biznesu. Sami zarządzamy naszymi biurowcami więc znamy potrzeby firm, które mają u nas biura. Duża część najemców jest z nami od kiedy się wprowadzili do budynków Adgar – 5, 10 a nawet 15 lat” – powiedziała Katarzyna Bobowska-Caruso, dyrektor ds. strategii i rozwoju Grupy Adgar Poland.  
Projekt strefy recepcyjnej przygotowała pracownia In Design. Blisko 200-metrowa powierzchnia została całkowicie przearanżowana, dzięki czemu zyskała funkcjonalność i dodatkową przestrzeń. W jasnym, nowoczesnym lobby wykorzystano naturalne materiały, w tym drewno, tkaniny i gres oraz dużo kojącej zieleni. Dla wygody najemców i gości ustawiono komfortowe siedziska oraz udostępniono bezpłatne Wi-Fi.
REKLAMA
Najemcy Adgar Plaza ONE mogą korzystać ze wszystkich udogodnień oferowanych przez kompleks Adgar Plaza, w tym Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, spa, basenem, siłownią, salami fitness oraz kortami do gry w squasha. Mieści się tu także kawiarnia  Green Caffè Nero, piekarnia Gorąco Polecam, kiosk INMEDIO i przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia. W ramach kompleksu działa też doskonale wyposażone Centrum Konferencyjne Adgar Plaza oferujące zaawansowane rozwiązania multimedialne i wideokonferencyjne. Dzięki możliwości dowolnej aranżacji przestrzeni można w nim organizować konferencje nawet na 300 osób. Kompleks ma też parking podziemny na 600 miejsc, rowerownię, prysznice i szatnie dla cyklistów.
„W planach mamy kolejne modernizacje i inwestycje, a także wejście w zupełnie nowy segment rynku biurowego. Mamy mnóstwo nowych projektów, które chcemy realizować w najbliższych miesiącach i latach. Nieustannie poszukujemy też kolejnych rozwiązań i innowacji, które będziemy mogli zastosować na naszych budynkach. Wierzymy, że właśnie ciągła chęć rozwoju może zagwarantować nam długofalowy sukces” – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA