Klub jogi otwiera się w Adgar Plaza B w Warszawiefot. Kajtman

Klub jogi otwiera się w Adgar Plaza B w Warszawie

Warszawa
REKLAMA
Do grona najemców Adgar Plaza B dołączył Not Another Yoga Studio (N.A.Y.S.). Na powierzchni 230 mkw. powstało wyjątkowe miejsce na mapie Biznesowego Mokotowa, które oferuje swoim klientom różnorodne zajęcia jogi i fitnessu. N.A.Y.S. perfekcyjnie wpisuje się w filozofię Adgar Poland skupiającą się na tworzeniu i oferowaniu kreatywnej, innowacyjnej przestrzeni zaspokajającej różnorodne potrzeby najemców. Oficjalne otwarcie w poniedziałek 12 lutego br.
Not Another Yoga Studio znajduje się w łatwo dostępnym lokalu zlokalizowanym na parterze budynku Adgar Plaza B przy ul. Postępu 17 B. Obecnie trwają końcowe prace aranżacyjne w dwóch salach do ćwiczeń i medytacji. Większa sala została wyposażona w 17 hamaków do ćwiczeń, mała wyróżnia się wspaniałym relaksującym klimatem świec. Na terenie N.A.Y.S. znajduje się damska i męska szatnia oraz recepcja z kawiarenką. Dużą uwagę poświęcono szczegółom, zapachom, materiałom. 
Wszystko co robimy, robimy z szacunkiem dla środowiska naturalnego i jego beneficjentów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Adgar Poland, ponieważ nasze wartości są podobne, a budynki ekologiczne, przyjazne dla najemców, i można w nich elastycznie kształtować własną, nowoczesną przestrzeń. Wspólnie jesteśmy w stanie doskonale zadbać o okolicznych pracowników i mieszkańców. Chcemy, aby N.A.Y.S. stało się prawdziwą oazą, miejscem relaksu w centrum biurowym Mokotowa, by nasi goście poczuli się u nas wyjątkowo i mogli zadbać o siebie po czy w trakcie pracy. Serdecznie wszystkich do nas zapraszamy, do Adgar Plaza B, przy Postępu 17B – powiedziała Martyna Czyżewska, założycielka Not Another Yoga Studio. 
Tworząc przestrzeń staraliśmy się w jak największym stopniu wykorzystać istniejące w niej elementy biurowe, żeby nie generować niepotrzebnych odpadków. Na większości powierzchni znajduje się najbardziej ekologiczna z naturalnych podłóg, wykonana z trawy bambusowej odrastającej w błyskawicznym tempie. Nasze maty posiadają certyfikat OEKO TEX, co oznacza, że przy ich produkcji nie zanieczyszczono środowiska, a bolstery z naturalną gryką zostały uszyte przez panią Małgosię z firmy Galena. Świece do studia robimy sami z wosku sojowego i olejków eterycznych – wyjaśnia Martyna Czyżewska.
REKLAMA
Studio oferuje różnorodny zakres zajęć z zakresu jogi – także w hamaku, pilates, czy callanetics. To kolejne po Calypso Fitness Adgar Postępu miejsce w ramach kompleksu, gdzie najemcy mogą poćwiczyć w przyjaznym miejscu i lokalizacji.
Adgar Plaza B jest częścią kompleksu Adgar Plaza, który tworzy razem z Adgar Plaza A i Adgar Plaza One. Budynki A i B oraz Plaza One dysponujące certyfikatem LEED Gold, oferują razem 40 tys. mkw. powierzchni biurowych klasy A. W całym Kompleksie najemcy otrzymują możliwość zaaranżowania przestrzeni w komfortowy i elastyczny sposób, jak najbardziej dopasowanej do swoich indywidualnych potrzeb. Kompleks Adgar Plaza to także liczne udogodnienia dla pracowników: nowoczesne powierzchnie konferencyjne, pierwszy w Polsce i najbardziej innowacyjny co-creating Brain Embassy, bezpieczna infrastruktura IT, nowoczesna, centralna serwerownia Data Center, parkingi na ponad 850 aut, kawiarnie, przedszkole, wypożyczalnia rowerów, ekologiczna myjnia samochodowa i wiele innych. 
Oferujemy naszym najemcom przestrzeń dostosowaną zarówno do potrzeb międzynarodowych koncernów, jak i małych czy średnich firm. Chcemy, aby każdy najemca czuł się u nas dobrze i komfortowo, nie tylko w godzinach pracy, dlatego stawiamy na ekologiczne rozwiązania, zaawansowaną infrastrukturę techniczną, zapewniamy liczne udogodnienia dla pracowników i ich rodzin. Nasz koncept Brain Embsassy, który od kilku miesięcy funkcjonuje na Mokotowie, przyciąga kreatywne firmy i pozytywnie oddziałuje na wszystkich naszych najemców, oddając do dyspozycji kreatywną przestrzeń odpowiadającą na zmieniające się dynamicznie potrzeby związane z powierzchnią do pracy czy spotkań. Cieszymy się, że N.A.Y.S. do nas dołącza, ponieważ wzbogaci ofertę sportową i relaksacyjną dla naszych najemców, ale także dla wszystkich zainteresowanych osób, codziennie zapracowanych na naszym biznesowym Mokotowie – mówi Ewelina Nuszczyńska Leasing Specialist Adgar Poland odpowiedzialna za kontrakt z N.A.Y.S.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA