[Warszawa] BSH dołącza do Adgar Park West

[Warszawa] BSH dołącza do Adgar Park West

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego wynajął 400 m kw. na biuro w kompleksie przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie.


Grupa Adgar podpisała umowę najmu powierzchni w kompleksie biurowym Adgar Park West z firmą BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., wiodącym światowym producentem sprzętu gospodarstwa domowego takich marek, jak Bosch, Siemens i Gaggenau. Kompleks Adgar Park West znajdujący się przy Alejach Jerozolimskich 181, w zachodniej części biznesowego centrum Warszawy, oferuje ponad 43 000 m kw. Grupa Adgar ma ambitne plany jego modernizacji obejmujące stworzenie szklanego atrium i wyjątkowej strefy sportu AdgarFit.


Firma BSH zaczęła przeprowadzać się do swojego nowego, 400-metrowego biura na pierwszym piętrze kompleksu Adgar Park West już w styczniu 2014 roku. W imieniu najemcy umowę podpisał zarząd spółki. Grupę Adgar reprezentowali Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce, oraz Michael Mevorach, prokurent. Umowa została zawarta na 3 lata z możliwością przedłużenia na kolejne 2 lata.


„Siedziba BSH znajduje się obok Adgar Park West. Ta lokalizacja ma mnóstwo zalet. Zapewnia dogodny dojazd z różnych części miasta, a sąsiedztwo centrów handlowych oferuje wiele możliwości zjedzenia posiłku, zrobienia zakupów czy załatwienia różnych spraw w przerwie lub po pracy. Teraz, gdy potrzebujemy dodatkowej powierzchni dla naszego zespołu, sąsiedni kompleks biurowy był naturalną opcją” –
powiedział Marcin Jakubowski, Category Manager, odpowiedzialny za przygotowanie kontraktu.


Za aranżację nowego biura BSH w Adgar Park West, która trwała tylko sześć tygodni, odpowiadała firma Aluglas Realizacja. Przestrzeń zajmowana przez najemcę została zaprojektowana i wykonana w najwyższym standardzie, z zastosowaniem doskonałej jakości materiałów. Wnętrza są utrzymane w pomarańczowo-szarej kolorystyce. Instalacje zostały w większości poprowadzone w podwieszanych sufitach na korytarzach, co dało większą wysokość pomieszczeń do pracy. W nowym biurze firmy znajdzie się profesjonalnie wyposażona kuchnia, jadalnia oraz toalety. W kuchni zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania i urządzenia marek Bosch i Siemens.


„Mam dużą osobistą satysfakcję z umowy podpisanej z firmą BSH. Od momentu, gdy kupiliśmy kompleks w zachodniej części centrum Warszawy, intensywnie pracujemy nad planami jego całościowej modernizacji i rozmawiamy z potencjalnymi najemcami. Cieszę się, że po Gravitanie, który zajmie około 2 400 m kw. w unikalnej strefie sportu AdgarFit, którą tworzymy na parterze, także BSH dołączył do Adgar Park West. Poza świetnymi warunkami do pracy, będziemy oferowali wiele możliwości przyjemnego spędzania czasu” –
powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.


Kompleks biurowy Adgar Park West usytuowany w zachodniej części biznesowego centrum stolicy, składa się z trzech połączonych ze sobą budynków. Tworzą one dobrze wyposażony i funkcjonalny kompleks o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej ponad 43 000 m kw. W sumie kompleks oferuje ponad 1100 miejsc postojowych w trzech garażach podziemnych oraz na parkingu przylegającym do budynków.

 

Wśród najemców Adgar Park West znajdują się m.in. Anwim, BSH, Covidien Polska, Garmin Polska, Geodis Logistics Polska, Gravitan, Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis, bank Pekao S.A., Sport Guru oraz UPS.

 

Ze względu na ludzką skalę założenia oraz liczne udogodnienia, Adgar Park West to jeden z najbardziej przyjaznych dla pracowników kompleksów biurowych w stolicy. Dzięki lokalizacji w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Warszawy, zapewnia łatwy dojazd. W sąsiedztwie znajdują się centra handlowe Blue City i CH Reduta, które oferują bogaty wybór restauracji i kawiarni oraz umożliwiają dokonanie zakupów w pobliżu biura. W pobliżu znajduje się także Park Szczęśliwicki z bogatą bazą dla sportu i rekreacji. Kompleks spełnia wysokie wymagania w zakresie standardu dostępnej nim infrastruktury technologicznej. Po wprowadzeniu zmian przez Grupę Adgar w budynkach zostaną dodatkowo zastosowane najwyższej klasy rozwiązania IT.
Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA