Czterech nowych najemców w Adgar Park West

Czterech nowych najemców w Adgar Park West

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firmy Logitech, Franke, CoConet i Beckman Coulter podpisały umowy najmu powierzchni biurowej w Adgar Park West.
Adgar ma czterech nowych najemców, którzy zajmują łącznie ponad 2 100 m kw. powierzchni biurowej w Budynku B w kompleksie Adgar Park West na warszawskiej Ochocie.
CoCoNet, producent zaawansowanych rozwiązań bankowości elektronicznej, zajmuje biuro o powierzchni 1 000 m kw. Firma działa w Polsce od 2005 r. i jest wiodącym dostawcą systemów do przetwarzania płatności elektronicznych wykorzystywanych przez największe europejskie banki i korporacje.
Kolejnym najemcą jest firma Franke, wiodący dostawca inteligentnych systemów kuchennych, która wynajęła ponad 500 m kw. powierzchni biurowej. Szwajcarski koncern działa na polskim rynku od 1993 roku. Dzięki wysokiej jakości produktów jest liderem wśród producentów zlewozmywaków i baterii, dostarcza też kompletne systemy kuchenne o najwyższej jakości wzornictwa i wykończenia, od okapu, płyty grzewczej i piekarnika po wysokiej klasy chłodziarki i zmywarki.
REKLAMA
Amerykańska firma z sektora biomedycznego Beckman Coulter wprowadziła się do biura o powierzchni 420 m kw. Systemy diagnostyczne dostarczane przez firmę obecne są w szpitalach i laboratoriach na całym świecie i służą do diagnozy chorób, wspomagają procesy decyzyjne oraz monitorują stan pacjentów. Z aparatury korzystają również naukowcy poszukujący nowych terapii i leków.
Firma Logitech, lider w branży osobistych urządzeń peryferyjnych, zajmuje w kompleksie Adgar Park West powierzchnię 210 m kw. Logitech tworzy produkty, które towarzyszą ludziom w codziennym życiu, dostarczając cyfrowe doświadczenia na których im zależy. Ponad 30 lat temu Logitech zaczął łączyć ludzi przez komputery, a obecnie firma tworzy produkty łączące ludzi poprzez muzykę, gry, wideo i rozwiązania komputerowe. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SIX Swiss Exchange (LOGN) oraz na giełdzie Nasdaq Global Select Market (LOGI).
„Z radością witamy kolejnych najemców w Adgar Park West i cieszymy się, że docenili naszą ofertę. Posiadamy nie tylko wysokiej klasy powierzchnie biurowe umożliwiające elastyczną adaptację przestrzeni do konkretnych potrzeb danego najemcy. Po niedawnej modernizacji powstała tu strefa sportu i rekreacji AdgarFit, obejmująca  klub fitness z siłownią, basenem treningowym, bieżnią antygrawitacyjną oraz skomputeryzowanymi stacjami do treningu rowerowego. Działają tu także sklepy sportowe, klinika medycyny sportowej, restauracja i kawiarnia. W Adgar Park West jest też przedszkole i Hakiel Akademia Tańca, a wokół kompleksu zbudowaliśmy bieżnię, na której można trenować przez cały rok” – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA