[Warszawa] Nowy obiekt szkoleniowy na mapie warszawy. Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota oraz Event Room już działają!

[Warszawa] Nowy obiekt szkoleniowy na mapie warszawy. Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota oraz Event Room już działają!

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

630 m kw. powierzchni na szkolenia, konferencje oraz prezentacje produktów w kompleksie biurowym Adgar Park West. Nowoczesny, multimedialny Event Room o powierzchni ponad 170 m kw., który pomieści nawet 150 osób.

 

W kompleksie biurowym Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie, kupionym przez Grupę Adgar w ubiegłym roku, zostało otwarte Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota. Jest to drugi obiekt należący do Adgar Conference Group, która ma już w swoim portfolio Centrum Konferencyjne Adgar Plaza zlokalizowane na Mokotowie. Nowe miejsce powstało w odpowiedzi na rosnące potrzeby bardzo prężnie rozwijającego się sektora szkoleniowego i eventowego.

 

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota znajduje się w kompleksie Adgar Park West i zajmuje 630 m kw. powierzchni. Charakteryzuje je doskonała lokalizacja w odległości 4 km od Dworca Centralnego oraz nowoczesna aranżacja wnętrz, inspirowana najnowszymi trendami w designie. Wnętrza zaprojektowane przez pracownię Zbigniewa Kostrzewy w kolorach bieli i soczystej zieleni pobudzają wyobraźnię i kreatywność. Nowy obiekt oferuje 9 funkcjonalnie zaaranżowanych sal szkoleniowych o powierzchni od 17 do 190 m kw., w tym unikalny Chill Room, idealny do organizacji niestandardowych spotkań w mniej formalnej atmosferze.

 

W ramach nowego centrum szkoleniowego klienci mają także do dyspozycji nowoczesny Event Room z doskonałym zapleczem multimedialnym. Jest on zlokalizowany na parterze kompleksu Adgar Park West i ma powierzchnię 176 m kw. Można w nim zorganizować spotkanie nawet dla 150 osób. Na ścianach, oprócz 103-calowego ekranu plazmowego, jest zamontowanych 11 dodatkowych ekranów, na których mogą być wyświetlane dodatkowe prezentacje. Ponadto Event Room jest wyposażony w indywidualny panel sterowania światłem, co pozwala na dostosowanie jego intensywności do potrzeb użytkowników, a także zmianę koloru oświetlenia i podświetlenia ścian w zależności od charakteru wydarzenia lub w celu zmiany nastroju.

 

„Rynek MICE w Polsce to obszar, który wciąż się rozwija i jednocześnie stawia przed nami nowe wyzwania. Potrzeby i wymagania klientów także się zmieniają, dlatego aby wychodzić im naprzeciw bezustannie szukamy nowych rozwiązań. Stworzenie drugiego obiektu w ramach Adgar Conference Group to kolejny, duży krok w naszym rozwoju. Zależało nam przede wszystkim na funkcjonalności oraz zapewnieniu maksymalnie komfortowych warunków organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Liczymy na to, że nowe miejsce, tak jak nasze centrum konferencyjne na Mokotowie, które zyskało szerokie grono lojalnych klientów i jest rozpoznawalnym miejscem na eventowej mapie Warszawy, będzie dużym sukcesem” – powiedziała Katarzyna Bobowska, dyrektor generalny Adgar Conference Group, spółki zarządzającej Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza oraz Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota.

 

W związku z rozwojem obiektów konferencyjnych należących do Grupy Adgar, powstała spółka Adgar Conference Group, dedykowana temu obszarowi działalności firmy. W tej chwili do portfolio nowej spółki należy Centrum Konferencyjne Adgar Plaza zlokalizowane na Mokotowie (www.adgarplaza.pl), a także Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota oraz Event Room znajdujące się w kompleksie biurowym Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181.
Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

W centrum Wrocławia trwa budowa biurowca Brama Oławska [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Przy skrzyżowaniu ulic Oławskiej i Piotra Skargi we Wrocławiu budowany jest nowy biurowiec Brama Oła...
Warszawa: Nowi najemcy 195-metrowego wieżowca Skyliner
Blisko 5 tys. mkw. powierzchni zajmą łącznie nowi najemcy Skylinera – DXC Technology i Luxoft. Obie...
Kraków: Dobiega końca budowa ostatniego etapu kompleksu biurowego High5ive [FILM + ZDJĘCIA]
W samym centrum stolicy Małopolski, przy ulicy Pawiej w pobliżu Dworca Głównego PKP i Galerii Krakow...
Międzynarodowy koncern GlobalLogic otwiera biuro w Gdańsku
Kolejna międzynarodowa firma z branży IT inwestuje w Gdańsku. To GlobalLogic, amerykańska firma...
Kolejna międzynarodowa firma z branży IT inwestuje w Krakowie
Kolejna międzynarodowa firma z branży IT stawia na stolicę Małopolski. DataArt, firma zajmująca się...
Przy ulicy Rembielińskiego w Łodzi powstaje budynek wielorodzinny Park Poniatowskiego I [WIZUALIZACJE]
Stołeczna spółka generalnego wykonawstwa Totalbud SA realizuje w Łodzi inwestycję mieszkaniową pn. P...
Wzrost aktywności na rynku biurowym w Warszawie
Skutkiem wybuchu pandemii COVID-19 było przejście większości firm na pracę zdalną i ograniczenie zap...
Warszawa Zachodnia – w grudniu wsiądziemy do pociągów z nowego peronu [ZDJĘCIA]
Konstrukcje zadaszenia z panelami fotowoltaicznymi kilkanaście metrów nad peronami, szerokie podziem...
Accolade inwestuje w Jeleniej Górze. Będą nowe miejsca pracy
Grupa Accolade zdecydowała się na nową inwestycję na Dolnym Śląsku. Tym razem postawiła na Jelenią G...
Jest zgoda na budowę Muzeum Książąt Lubomirskich we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]
W samym centrum stolicy Dolnego Śląska, między placem Uniwersyteckim, ulicą Fredry i Szewską wybudow...