[Warszawa] Włoska kawiarnia otwiera showroom w Adgar Park West w Warszawie

[Warszawa] Włoska kawiarnia otwiera showroom w Adgar Park West w Warszawie

Kajtman
REKLAMA
Segafredo Zanetti Poland został nowym najemcą budynku Adgar Park West zlokalizowanego na warszawskiej Ochocie. Oferta showroomu o powierzchni 183 mkw. skierowana do pasjonatów kawy będzie pierwszym tego typu obiektem w Polsce, nastawionym przede wszystkim na szkolenia dla baristów. Umowa została podpisana na 5 lat.
Segafredo Zanetti Poland wprowadzi się do Adgar Park West w drugiej połowie czerwca 2018 r., obecnie trwają prace adaptacyjne. Na parterze biurowca Adgar Poland, przy Al. Jerozolimskich 181, firma otworzy swój showroom, gdzie będzie można zobaczyć bar jak w kawiarni, obejrzeć dostępne w ofercie ekspresy do kawy, dobrać kawę do swojego lokalu. Przy showroomie będzie działał również serwis techniczny. Przede wszystkim jednak będzie to szkoła baristyczna dla profesjonalistów oraz pasjonatów kawy. Szkoły baristyczne Segafredo Zanetti z powodzeniem działają w kilkunastu innych miastach europejskich, w Polsce będzie to pierwszy obiekt tego typu. 
W wyborze nowej siedziby biura kierowaliśmy się przede wszystkim wysoką jakością kompleksu Adgar Park West i oferowanych standardów, otoczeniem, atrakcyjną lokalizacją, a także panującym tu klimatem, sprzyjającym rozwojowi miejsc niebanalnych, nowoczesnych i otwartych na ludzi – powiedział Wojciech Serafin, dyrektor handlowy ds. HoReCa Segafredo Zanetti Poland. 
Segafredo Zanetti Poland od 2002 r. stanowi część międzynarodowej Massimo Zanetti Beverage Group (MZBG), która od 2015 roku notowana jest na giełdzie w Mediolanie. Od tego czasu weszliśmy na bardzo dynamiczną ścieżkę rozwoju, którego podstawą są  innowacje w zarządzaniu produktami i organizacją. Jedno jednak nie uległo zmianie: promowanie włoskiego stylu parzenia oraz picia kawy wśród ludzi na całym świecie. Kawa jest naszą pasją każdego dnia.
Segafredo Zanetti Poland umacnia swoją rynkową pozycję poprzez dystrybucję swoich produktów w następujących kanałach: HORECA i FMCG. Nasza palarnia kawy w Bochni jest jedną z 16 w całej MZBG, gdzie proces produkcyjny realizowany jest zgodnie z włoskim know-how. Zaznaczamy swoją obecność w HORECA również poprzez dystrybucję profesjonalnych urządzeń do kawy La San Marco. 
Zgodnie ze strategią firmy, kładziemy duży nacisk na rozwój marki w dużych miastach ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy. Stąd decyzja o otwarciu szkoły baristycznej dla naszych klientów z branży gastronomicznej. Naszym celem jest krzewienie i rozwijanie wiedzy na temat prawidłowej sztuki parzenia i picia kawy, zgodnie z najwyższymi włoskimi standardami. W kolejnym roku planujemy otwarcie drugiego centrum szkoleniowego, które mieścić się będzie w siedzibie firmy, w Bochni k. Krakowa. Jest to strategia dla całej grupy, która posiada już kilkanaście takich miejsc w samej Europie – dodaje Wojciech Serafin z Segafredo Zanetti Poland.
Kompleks Adgar Park West uhonorowany został tytułem Najlepszego Biurowca 2017 w 8. edycji konkursu Eurobuild Awards, w kategorii Tenants Awards przyznanym na podstawie ocen najemców. Składa się z trzech połączonych ze sobą budynków, w tym roku wystartuje budowa kolejnego etapu. Adgar Park West dysponuje powierzchnią najmu 43 000 mkw. i ponad 1100 miejscami parkingowymi w trzech garażach podziemnych oraz na parkingu zewnętrznym. Ostatnie piętro budynku B zajmuje obsypany nagrodami pierwszy w Polsce koncept co-creating, Brain Embassy. Odległość od Centrum oraz sąsiedztwo linii kolejowej wpływają na atrakcyjność lokalizacji. Najemcy bardzo cenią sobie także bogatą infrastrukturę towarzyszącą, kawiarnie, restauracje, przedszkole, wypożyczalnię rowerów, ekologiczną myjnię, nowoczesne powierzchnie szkoleniowe oraz konferencyjne, siłownię i wiele innych. W Kompleksie mieszczą się także sklepy, m.in.: Colorshake oferujący odzież polskich projektantów, sklep z asortymentem sportowym FitShop, a także showroom firmy Garmin czy centrum szkoleniowe Vorwerk Thermomix. Znajdują się tu także Inmedio, Gorąco Polecam, Autonatura, Klinika Moja, przedszkole i żłobek Ala Ma Kota, siłownia Calypso Fitness. Poprzez strukturę najmu części handlowo-usługowych oraz obecność kreatywnych konceptów takich jak Brain Embassy oraz BE Yourself firma Adgar Poland realizuje swoją strategię biznesową polegającą na przekształcaniu miejsc pracy w miejsca do życia, tzw. lifespace.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Wrocław: Tak mógł wyglądać rozbudowany pawilon na Gajowicach [WIZUALIZACJE]
Miasto sprzedało za ponad 3,5 miliona złotych nieruchomość przy ulicy Grochowej. Autorzy jednej ze z...
Wrocław: Zaawansowany stan budowy na Zacisznym Ołtaszynie od M3 Invest. Zostały ostatnie wolne domy [FOTORELACJA]
W pierwszym etapie nowego osiedla przy ulicy Grota-Roweckiego powstaje kilkanaście bliźniaków. Będą...
Ważna inwestycja na drodze DK3 do Jeleniej Góry. Powstanie obwodnica Kaczorowa
Trwają prace nad przygotowaniem dokumentacji potrzebnej do rozpoczęcia budowy obwodnicy Kaczorowa. A...
Łódź: powstanie nowoczesny obiekt lekkoatletyczny. Kto da mniej?
Rudzki Klub Sportowy w Łodzi doczeka się nowoczesnego stadiony. Miasto otworzyło oferty na przebudow...
Pod Oleśnicą inwestuje duży producent mebli. Będą nowe miejsca pracy
W powiecie oleśnickim pojawił się nowy, duży inwestor. W Gęsiej Górce zainwestuje jeden z największy...
Wrocław: 100-metrowa wieża w miejscu stacji paliw BP na styku Gaju i Tarnogaju? Plan miejscowy ją dopuszcza
BP Polska rozważa wyburzenie swoich obiektów przy zbiegu alei Armii Krajowej i ulicy Bardzkiej. Inwe...
Szczecin: miasto wybrało dostawcę autobusów elektrycznych
Szczecin zyska osiem elektrycznych autobusów przegubowych. Miasto rozstrzygnęło przetarg na zakup no...
Wrocław: Teren obok oporowskiego kąpieliska wylicytowany za ponad 10 milionów
Państwo sprzedawało w lipcu dwie działki przy ulicy Jordanowskiej. Większą zainteresowało się tylko...
Kraków: Osiedle Złocień zyska nową placówkę szkolną oraz remont ulicy
Miasto pod koniec ubiegłego roku wykupiło działki należące do pobliskiej parafii. Nowa szkoła zostan...
Poznań: Szykuje się sporo zmian – rusza przebudowa torowiska na Wierzbięcicach
Prace rozpoczną się 17 sierpnia. Remont obejmuje odcinek trasy od dawnego dworca PKS do skrzyżowania...