Gravitan włącza się do gry w strefie sportu AdgarFit

Gravitan włącza się do gry w strefie sportu AdgarFit

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W AdgarFit, wyjątkowej strefie sportu tworzonej w kompleksie biurowym Adgar Park West, powstanie Gravitan Health and Sport Clubs. Najnowocześniejszy klub Gravitan klasy premium zajmie prawie 1 800 m kw. i zostanie otwarty w czwartym kwartale 2014 r. Strefa sportu AdgarFit jest już wynajęta w ponad 50%.

W czwartym kwartale 2014 roku, w wyjątkowej strefie sportu AdgarFit, która powstaje na parterze kompleksu Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie, zostanie otwarty najnowocześniejszy klub Gravitan klasy premium – Gravitan Health and Sport Clubs. Nowy najemca sportowej strefy AdgarFit zajmie prawie 1 800 m kw. powierzchni, na której znajdą się m.in. pomieszczenia do treningów, siłownia, strefa relaksu czy specjalne miejsce do ćwiczeń dla dzieci. Na terenie AdgarFit powstaną również restauracje ze zdrową żywnością oraz kawiarnie zarządzane przez siostrzaną spółkę Gravitan – G-Entertainment, które zajmą prawie 600 m kw. Przy zawieraniu transakcji doradzała firma Colliers International. Strefa sportu AdgarFit jest już wynajęta w ponad 50%.


„Gravitan Health and Sport Clubs, który otworzymy w AdgarFit, będzie wyjątkowym miejscem dla najbardziej wymagających klientów.
Podobnie jak nasze dotychczasowe kluby, będzie zawierał najwyższej jakości nowoczesny sprzęt i rozwiązania treningowe, bezpłatne śniadania, napoje i owoce oraz wiele innych atrakcji. Jestem przekonany, że wszyscy pasjonaci sportu, ci profesjonalni, ale także osoby, które uprawiają sport rekreacyjnie, znajdą w Gravitan w Adgar Park West coś dla siebie. Wiemy także, jak istotne jest prawidłowe odżywianie gdy uprawia się sport, dlatego w AdgarFit znajdą się także różnorodne restauracje oferujące zdrowe posiłki” – powiedział Łukasz Klimaszewski, dyrektor operacyjny Gravitan Sport and Health Clubs.


Na terenie klubu w AdgarFit znajdzie się siłownia, dwie sale fitness, autorska strefa Multi Cross Zone, w której będą dostępne specjalistyczne urządzenia do wszechstronnego treningu, strefa Gravitan Junior przeznaczona dla dzieci, strefa do treningu wytrzymałościowego oraz rowery stacjonarne. Dodatkowo klienci Gravitan będą mieli także do dyspozycji strefę relaksu o powierzchni 350 m kw., która będzie oferowała wiele atrakcji SPA, takich jak sauny, łaźnia turecka, grota solna oraz terapia światłem. W klubie Gravitan w Adgar Park West znajdą się także Swim Jet Pools – pojedyncze kapsuły do treningów kondycyjnych w pływaniu pod prąd oraz centrum triathlonowe z całoroczną, 900-metrową ścieżką do biegania wytyczoną wokół kompleksu, z dostępem do Parku Szczęśliwickiego.

REKLAMA


W Gravitan Health and Sport Clubs w Adgar Park West znajdzie się także kilka restauracji ze zdrową żywnością, zarządzanych przez spółkę z tej samej grupy – G-Entertainment. Będą to m.in.: Sushi Bar, Tapas Bar, Kuchnia Włoska, Lunch Bar oraz Sport & Health Bar. Do strefy gastronomicznej przynależeć będzie także zewnętrzny ogród.


„Cieszę się, że udało nam się rozpocząć współpracę z partnerem, który tak doskonale rozumie naszą wizję wyjątkowej strefy sportu AdgarFit. Gravitan Health and Sport Clubs będzie stanowił jej bardzo istotną część dzięki niezwykle bogatej ofercie usług na najwyższym poziomie. Jestem podekscytowany, bo widzę ogromny postęp w realizacji założonego przez nas celu, czyli stworzenia unikalnego miejsca dla wielbicieli sportu, pierwszego tego typu w Polsce”
– powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

AdgarFit, które powstaje na parterze kompleksu Adgar Park West, zajmie łącznie około 6 000 m2 powierzchni nie licząc ścieżki do biegania o długości 900 m. Strefa sportu będzie wyjątkowym miejscem, pierwszym tego typu w Polsce, które pod jednym dachem zgromadzi sklepy z akcesoriami sportowymi oraz poradami specjalistów, a także wyjątkowe urządzenia takie jak stacje, w których można zamontować własny rower lub przetestować modele dostępne na rynku, nowoczesny klub fitness, czy przyrządy do ćwiczeń zainstalowane na zewnątrz kompleksu. Znajdzie się tu także profesjonalne centrum medycyny sportowej, fizjoterapii i rehabilitacji, oferujące pełen zakres opieki medycznej od diagnozy, przez porady specjalistów, po zabiegi szpitalne i rehabilitację. Przy tworzeniu koncepcji strefy sportu Grupie Adgar doradzała firma Colliers International, która jest również wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w projekcie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA