Qubus Hotel, jedna z czołowych polskich sieci hotelarskich, informuje o kolejnym strategicznym kroku w swoim rozwoju. Od 25 lipca spółka stała się właścicielem 4* hotelu w Bydgoszczy, który prowadzony jest pod międzynarodową marką Holiday Inn. Pełny rebranding do standardów Qubus Hotel nastąpi po 1 stycznia 2025 r.
Zakupiony hotel, usytuowany w samym sercu Bydgoszczy, to prawdziwa perła na rynku nieruchomości hotelarskich. Zlokalizowany w centrum miasta, oferuje doskonałe warunki zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów indywidualnych. 134 eleganckie pokoje, wyposażone z najwyższą dbałością o szczegóły, gwarantują pełen komfort i luksus.
Jednym z kluczowych atutów nowego hotelu jest duże centrum konferencyjne, idealne do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń – od kameralnych spotkań biznesowych, przez duże ceremonie weselne, aż po konferencje na 350 osób. Hotel dysponuje także stylową restauracją.
Artur Hajduk, Prezes Qubus Hotel, komentuje tę transakcję jako kolejny krok milowy w rozwoju firmy:
– Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że możemy włączyć do naszej oferty trzynasty hotel, zwłaszcza w dynamicznie rozwijającej się Bydgoszczy. Niedawno otworzyliśmy nowy obiekt w Katowicach, teraz adaptujemy do sieci ten w Bydgoszczy, a w planach mamy budowę kolejnego w Poznaniu. Te kroki z pewnością umacniają naszą wysoką pozycję na polskim rynku hotelarskim. Qubus Hotel nieustannie dąży do podnoszenia standardów i rozwijania palety swoich usług, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających podróżnych. Funkcjonowanie hotelu w Bydgoszczy to przede wszystkim rozszerzenie siatki lokalizacji dla naszych Gości. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie nowego rozdziału w historii naszej sieci, dodając kolejny obiekt do rodziny Qubus Hotel – podsumowuje Artur Hajduk.


Ważną informacją szczególnie dla pracowników bydgoskiego hotelu jest decyzja o tym, że wraz ze zmianą właściciela, sieć Qubus Hotel zachowuje również cały personel. Zagwarantuje to ciągłość pracy i wysoki standard obsługi.
Warto tutaj zaznaczyć, że sytuacja, w której duży obiekt prowadzony przez zagraniczną markę zmienia się w brand lokalny stanowi pewien precedens rynkowy. Jest to niezwykle interesujący przykład rozwoju firmy, który z pewnością zostanie zauważony w branży hotelarskiej i nie tylko.




![AGH w Krakowie inwestuje w przyszłość. Budynek S-1 stanie się centrum badań i edukacji [ZDJĘCIA]](https://investmap.pl/_i/image/145/17/77457_100x70.jpg)

![Kolejna zabytkowa kamienica przy Piotrowskiej w Łodzi odzyskała blask [ZDJĘCIA]](https://investmap.pl/_i/gallery/178/50/686258_100x70.jpg)



![W centrum Krakowa trwa remont mostu Grunwaldzkiego [FILMY]](https://investmap.pl/_i/image/129/1/77441_100x70.jpg)



![[śląskie] Qubus Hotel Gliwice już od 10 lat na śląskim rynku](https://investmap.pl/_i/image/159/31/6303_100x70.jpg)
![[Gdańsk] Qubus Hotel Gdańsk przeszedł remont](https://investmap.pl/_i/image/225/97/41185_100x70.jpg)
![[Łódź] Jeden z najbardziej znanych hoteli w Łodzi obchodzi swoje 10-lecie](https://investmap.pl/_i/image/20/20/26132_100x70.jpg)
![[Kielce] Restauracja w Qubus Hotel Kielce otwarta po modernizacji](https://investmap.pl/_i/image/109/109/45933_100x70.jpg)
![[Kraków] Zupełnie nowe pokoje oraz restauracja w Qubus Hotel Kraków](https://investmap.pl/_i/image/102/102/31078_100x70.jpg)
![[Kraków] Jeden z najbardziej znanych hoteli w Krakowie obchodzi swoje 10-lecie](https://investmap.pl/_i/image/152/24/24728_100x70.jpg)
![[dolnośląskie] Kultowy hotel w Złotoryi obchodzi swoje 15-lecie](https://investmap.pl/_i/image/58/58/24890_100x70.jpg)
![[Kielce] Jeden z najbardziej znanych hoteli w Kielcach już od dekady na rynku](https://investmap.pl/_i/image/141/13/25997_100x70.jpg)
![[Zielona Góra] 277 tysięcy gości na 20-ste urodziny](https://investmap.pl/_i/image/45/45/27437_100x70.jpg)