Jeden z najbardziej znanych hoteli w Krakowie obchodzi swoje 10-lecie

Jeden z najbardziej znanych hoteli w Krakowie obchodzi swoje 10-lecie

Kraków
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Qubus Hotel Kraków już od 10 lat cieszy się dużym zainteresowaniem gości biznesowych i indywidualnych. Od początku istnienia odwiedziło go już 743 776 gości. To tak jakby w obiekcie nocowali niemal wszyscy mieszkańcy Krakowa. Zarezerwowano w nim w sumie 493 640 pokoi, a najdłuższy pobyt jednego gościa trwał 56 dni.
Qubus Hotel Kraków to jeden z 13 obiektów sieci Qubus Hotel. Co roku nagradzany jest w wielu prestiżowych konkursach m.in. certyfikatem Travellers’ Choice 2016 od użytkowników portalu Tripadvisor. 
Ten 4-gwiazdkowy hotel zlokalizowany jest w centrum miasta w pobliżu zabytkowej dzielnicy Kazimierz. Swoim gościom oferuje 379 miejsc noclegowych w 195 pokojach. Dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i osób odwiedzających obiekt cieszy się także restauracja Ogień i lobby bar Torino. Doceniane przez gości są śniadania, podczas których serwowanych jest  ponad 100 produktów. Chętnie korzystają oni również z centrum fitness z sauną, jacuzzi i przeszklonym basenem zlokalizowanym na najwyższym piętrze z widokiem na Stare Miasto.
REKLAMA
W ciągu 10 lat Qubus Hotel Kraków stał się jednym z najchętniej wybieranych obiektów noclegowych w mieście. Wieloletnie, sieciowe doświadczenie pozwoliło nam opracować najlepsze standardy obsługi, które bezpośrednio przyczyniają się do oferowania najwyższej jakości usług. Ze względu na doskonałą lokalizację naszego hotelu, jest on idealnym miejscem zarówno na wypoczynek dla turystów indywidualnych, jak też strefą pracy dla gości biznesowych. Posiadamy też 8 kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych. O naszym doświadczeniu może świadczyć fakt, że przez 10 lat zorganizowaliśmy w sumie 3240 konferencji i szkoleń – mówi Jarosław Gbyl, dyrektor Qubus Hotel Kraków. – Zarządzając Qubus Hotel Kraków prowadzimy aktywną komunikację z odwiedzającymi nasz hotel gośćmi, a ich opinie mają realny wpływ na podejmowane przez nas działania. Jesteśmy także cenionym i nagradzanym pracodawcą. W hotelu zatrudniamy prawie 100 osób gwarantując im stabilną i bezpieczną pracę w oparciu o umowę o pracę – dodaje Jarosław Gbyl.
Ciekawostki:Od początku istnienia w restauracji sprzedano 889 009 dań i wydanych zostało 680 200 śniadań, czyli w sumie ponad 1,5 miliona posiłków. Można by obdarować nimi wszystkich mieszkańców Monachium. Przez ten czas goście wypili 50 400 filiżanek kawy. Gdyby ustawić je jedna na drugiej, można by dosięgnąć szczytu Mont Blanc. Niecodzienną atrakcją dla gości Qubus Hotel Kraków są rejsy hotelową Q-łódką. Przepłynęła ona jak dotąd 52 000 km (to tak jakby znajdowała się w trakcie drugiego okrążenia równika) i zużyła ok. 10 ton paliwa. Tyle potrzebne jest w zbiornikach samolotu pasażerskiego na lot z Paryża do Wilna.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA