Qubus Hotel Gdańsk przeszedł remont

Qubus Hotel Gdańsk przeszedł remont

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Pod koniec lutego zakończył się w gdańskim hotelu renowację wnętrz. Nowy hol zaprojektowany został w stylu kupieckiej kamienicy, a główną ścianę zdobi ogromny wizerunek gdańskiego astronoma – Heweliusza.
Modernizacja przestrzeni hotelowych trwała miesiąc, a pomysłodawcą nowego konceptu była pracownia projektowa Tremend. Chłodne i ascetyczne do tej pory wnętrza zyskały zupełnie nowy przytulny charakter. Nacisk położono na stworzenie oryginalnych miejsc do komfortowego odpoczynku. Dzięki temu lobby wyposażone zostało w kilkanaście miejsc siedzących, wszechobecne stoliki, kanapy, fotele, dywany i biblioteczki nadają wnętrzu domowy klimat.
W obiektach hotelowych hol i lobby staje się coraz bardziej strefą łączącą funkcję wypoczynkową, konsumpcyjną i informacyjno-biznesową. To tu goście hotelowi przy dobrej kawie lub koktajlu odpoczywają po aktywnym dniu w Gdańsku lub prowadzą spotkania biznesowe.
Qubus Hotel Gdańsk istnieje na rynku już 9 lat. Przez ten czas stał się jednym z najchętniej wybieranych obiektów hotelowych Trójmieście. Sprzyja nam nie tylko świetna lokalizacja w centrum miasta, ale także wysoki poziom usług, z których znana jest nasza sieć. Co roku odwiedza nas ponad 50 000 gości. Przy takim obłożeniu bardzo ważne jest dbanie o wygląd stref hotelowych. Zmieniają się też wymagania i gusta naszych gości, chcąc zapewnić im komfort zmieniamy się i my. Nowy koncept nawiązuje do czasów świetności Gdańska i jego historii. Jesteśmy częścią tego miasta i identyfikujemy się z nim, stąd pomysł np. na wizerunek Heweliusza – mówi Rafał Willich, dyrektor Qubus Hotel Gdańsk.
REKLAMA
Oprócz designerskich nowości pomyślano także o ekologii. W całym wnętrzu zaprojektowano lampy ledowe, które są przyjazne środowisku, a przy tym tworzą ciepły, przyjemny klimat. W centralnej części umieszczony został komputer z drukarką, które są do dyspozycji gości. We wnętrzu nie brakuje zieleni, a kolorystyka tkanin współgra z barwą podłóg i ścian tworząc niezwykle przyjazne wnętrze.
Qubus Hotel Gdańsk oferuje gościom prawie 200 miejsc noclegowych w 110 pokojach. Na terenie obiektu znajduje się także elegancka restauracja oraz centrum konferencyjne. Hotel wykorzystał również swoją lokalizację przy rzece Motławie i w sezonie wiosenno-letnim proponuje swoim gościom rejsy hotelową Q-Łódką. W zeszłym roku właściciele zadbali też o zewnętrzną strefę relaksu, tworząc przestrzenny taras z miejscem na stoliki restauracyjne oraz specjalną strefę grilla i baru. Na świeżym powietrzu tuż przy hotelu zorganizowano także kącik dla dzieci z piaskownicą i huśtawkami.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA