ESKY.pl wynajmuje biuro w Mokotów Nova w Warszawie

ESKY.pl wynajmuje biuro w Mokotów Nova w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Międzynarodowa agencja doradcza Savills reprezentowała eSKY.pl S.A., lidera na internetowym rynku sprzedaży produktów i usług turystycznych, w transakcji najmu 730m2 powierzchni biurowej w kompleksie biurowym Mokotów Nova w Warszawie. Internetowe centrum podróży eSKY.pl S.A., które podpisało 5-letnią umowę najmu, wprowadzi się do nowej lokalizacji w Warszawie przy ul. Wołoskiej 22 pod koniec kwietnia 2014 roku. Właścicielem Mokotów Nova jest fundusz nieruchomościowy Curzon Capital Partners III zarządzany przez Tristan Capital Partners.

 

REKLAMA

„Podstawowymi kryteriami przy wyborze nowej lokalizacje przez eSky.pl były: dogodna lokalizacja inwestycji, wysoki standard budynku i nowoczesna aranżacja przestrzeni biurowej”, mówi Sebastian Świstak, associate w dziale powierzchni biurowych Savills.


Mokotów Nova to kompleks trzech budynków biurowych klasy A o powierzchni 43 657 m2 oraz 1070 miejscach parkingowych. Projekt jest zlokalizowany na ulicy Wołoskiej 22 w sąsiedztwie jednego z większych warszawskich centrów handlowych – Galerii Mokotów. Głównymi najemcami budynku są m.in.: Gothaer, BMW Group i LG Electronics.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA