Neopark – nowy komfort pracy

Neopark – nowy komfort pracy

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Neopark – nowa inwestycja biurowa firmy Yareal, zaplanowana została tak, aby zagwarantować użytkownikom nie tylko wysoki komfort pracy, ale również zapewnić udogodnienia wpływające na zwiększenie jej efektywności. Oparty na założeniu parkowym obiekt, będzie wyróżniał się kameralną skalą, elegancką architekturą, a także wysokim standardem wykończenia i optymalnymi rozwiązaniami technologicznymi mającymi na celu obniżenie kosztów eksploatacji.

 

Neopark powstanie na Dolnym Mokotowie u zbiegu ulic Cybernetyki i Wynalazek, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz lotniska Chopina – w części miasta, która od kilku lat przeżywa intensywny rozwój i jest doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Powstają tu nie tylko liczne budynki biurowe, ale realizowane są również inwestycje mieszkaniowe.

 

Dostrzegając potencjał tego miejsca, firma Yareal zdecydowała się zrealizować tu swoją kolejną inwestycję biurową. Neopark zaprojektowany został w oparciu o koncepcję kampusu polegającą na połączeniu funkcji biurowej z rekreacyjno-wypoczynkową. Obiekt składać się będzie z dwóch kameralnych budynków z całkowicie przeszkloną fasadą, oferujących łącznie ok. 24 000 mkw. powierzchni biurowej. Pomiędzy budynkami znajdować się będzie przestronne zielone patio z elementami małej architektury zachęcające do wypoczynku w przerwach od pracy.

 

Przyjemność użytkowania

Centralną częścią kompleksu będzie wewnętrzny, zielony dziedziniec, który wraz ze zlokalizowaną na parterze modną restauracją i przylegającym do niej tarasem, stanowić będzie przestrzeń spotkań i aktywnego odpoczynku. Ofertę uzupełniać będą punkty usługowo-handlowe zlokalizowane również na tym poziomie, które pozwolą najemcom sprawnie załatwić drobne codzienne sprawy w czasie przerwy na lunch lub po godzinach pracy.

 

W Neopark planowane są także rozwiązania związane ze zdrowym stylem życia: ścieżki do biegania, klub fitness, jak również udogodnienia dla rowerzystów – ścieżki rowerowe oraz miejsca parkingowe dla rowerów.

REKLAMA

 

„Tworzymy kameralny obiekt z zielonymi przestrzeniami zachęcającymi do relaksu oraz rekreacji w chwilach wolnych od pracy. Zależy nam na zagwarantowaniu nie tylko komfortowych warunków pracy dla naszych najemców, ale również na stworzeniu udogodnień zachęcających do aktywnego wypoczynku” – mówi Katarzyna Oleksińska, Dyrektor Działu Zarządzania Projektami Biurowymi Yareal Polska.

 

Komfort pracy

Neopark powstaje zgodnie z zasadami budownictwa zrównoważonego BREEAM. Zastosowane rozwiązania i technologie będą nie tylko przyjazne środowisku, ale również wpłyną pozytywnie na optymalizację kosztów eksploatacji. Powierzchnie biur cechować będzie elastyczność w organizacji przestrzeni oraz możliwość dostosowania aranżacji do indywidualnych potrzeb każdego najemcy. Biura typu „open space” będą mogły być przearanżowane na przestrzeń z pokojami biurowymi oraz odwrotnie – w zależności od bieżących potrzeb firmy.

 

Doskonałe doświetlenie stanowisk pracy światłem naturalnym zapewnią duże przeszklone płaszczyzny elewacji na całej wysokości biura. Budynki wyposażone będą również w tarasy dedykowane najemcom, uchylne okna, nowoczesny system klimatyzacji oraz wygodne windy z krótkim czasem oczekiwania. Dodatkowym plusem inwestycji jest wysoki współczynnik miejsc parkingowych.

 

Neopark to kolejna inwestycja biurowa firmy Yareal w Warszawie – po Renaissance, Mokotowska Square, Cristal Park oraz obecnie komercjalizowanym Oxygen Park. Autorem projektu jest firma architektoniczna JEMS Architekci. Uzyskanie pozwolenia na budowę planowane jest w tym roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA