Biurowy operator wprowadzi się do Neoparku w Warszawieźródło: Materiały prasowe

Biurowy operator wprowadzi się do Neoparku w Warszawie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Operator biur serwisowanych New Work Offices zajmie blisko 2,5 tysiąca mkw. powierzchni w biurowcu Neopark, wybudowanym przez Yareal przy skrzyżowaniu ulic Cybernetyki i Wynalazek. Nowy najemca wprowadzi się do kampusowego kompleksu biurowego w pierwszym kwartale 2019 r. New Work Offices, który zainaugurował działalność w Polsce w 2017 roku, zawarł umowę najmu powierzchni biurowej w Neoparku na 13 lat.
New Work Offices będzie oferował elastyczną powierzchnię biurową zlokalizowaną na czwartym piętrze biurowca. Nowy najemca Neoparku zajmie całą najwyższą kondygnację oraz dodatkowo część parteru budynku A. W procesie negocjowania warunków najmu deweloperowi doradzał zespół JLL, a New Work reprezentowała firma Savills.
O wyborze Neoparku na tak długi, aż 13-letni okres najmu, zdecydowała doskonała lokalizacja w najbardziej atrakcyjnej, południowej części Służewca. Neopark to już czwarta lokalizacja biur New Work w stolicy. Dzięki tej umowie powiększamy dostępną przestrzeń do pracy do około 10 500 mkw., a naszym celem jest dalsze poszerzanie oferty, która na koniec roku powinna wynieść co najmniej 12 000 mkw. Wkrótce nasi klienci będą mogli korzystać z naszej rozbudowanej sieci serwisowej, dostępnej w 5 lokalizacjach w Warszawie – powiedział Hubert Abt, CEO New Work.
Budowa kompleksu Neopark, złożonego z dwóch biurowców o łącznej powierzchni 24 000 mkw., jest już na ukończeniu. Budynek A mierzący 12 000 mkw. został oddany do użytku latem ub.r. Będący jego lustrzanym odbiciem budynek B ma zostać oddany do użytku jeszcze w tym roku.
REKLAMA
Jednym z największych atutów Neoparku jest jego charakter, umożliwiający swobodną aranżację przestrzeni oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb najemców. Ta cecha z pewnością ułatwia funkcjonowanie biur wszystkich firm mieszczących się w naszym biurowcu. Rozwiązania i przestrzenie projektu komponowaliśmy w taki sposób, aby dostosować je do oczekiwań najmłodszego pokolenia, czyli Millenialsów, którzy już teraz stają się dominującą grupą na rynku pracy – mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.
Pracownicy firm działających w Neoparku mają do dyspozycji liczne środki transportu publicznego. W pobliżu funkcjonuje kilkanaście linii komunikacji miejskiej, dostępnych z licznych przystanków znajdujących się w odległości kilkuminutowego spaceru. Jeden z nich znajduje się wprost przed głównym wejściem do Neoparku. Biurowy kompleks wybudowany przez Yareal znajduje się w sąsiedztwie stacji "PKP Służewiec". Możliwości dojazdu zapewnia rozbudowana przez Yareal sieć ścieżek rowerowych. Po ukończeniu budowy całego kompleksu, Neoparku będzie w oferował w sumie 140 zadaszonych miejsc parkingowych dla rowerów oraz podziemny parking dla 271 samochodów i 25 miejsc parkingowych przy ulicy.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA