Grant Thornton w Green Corner

Grant Thornton w Green Corner

Warszawa
REKLAMA

Savills, międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, reprezentowała Grant Thornton w transakcji najmu 1.345m2 powierzchni biurowej w budynku Green Corner w Warszawie. Grant Thornton, jedna z najszybciej rozwijających się firm audytorsko-doradczych w Polsce, wprowadzi się do budynku w kwietniu 2013 roku.

 

Podpisana przez Grant Thornton transakcja najmu w Green Corner w Warszawie jest trzecią z kolei, w której pośredniczyła agencja Savills. Firmy współpracują ze sobą od 2009 roku. “Agencja Savills doradzała w wyborze nowych lokalizacji Grant Thornton w Poznaniu,  Katowicach i przy ostatniej transakcji w Warszawie. Bardzo nas cieszy, że nasza kilkuletnia współpraca układa się pomyślnie. Grant Thornton to klient wymagający, który ma wysokie oczekiwania i dobrze orientuje się na rynku powierzchni biurowych.” – podsumowuje Małgorzata Brawura-Biskupska, starszy negocjator w dziale powierzchni biurowych Savills.

REKLAMA

 

Green Corner, projekt biurowy Grupy Skanska, to energooszczędny i funkcjonalny biurowiec klasy A o łącznej powierzchni najmu 27.000m2 zlokalizowany na ulicy Chłodnej 52/54 w Warszawie.  Green Corner otrzyma certyfikat LEED oraz GreenBuilding.

W biurowcu zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania, które podnoszą komfort pracy, a jednocześnie są bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA