Celsa Huta Ostrowiec w Sienna Center

Celsa Huta Ostrowiec w Sienna Center

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Cushman & Wakefield, międzynarodowy doradca z branży nieruchomości komercyjnych, reprezentował firmę Celsa Huta Ostrowiec w transakcji najmu 520 mkw. powierzchni biurowej w warszawskim budynku Sienna Center.

 

Firma Celsa Huta Ostrowiec to kombinat metalurgiczny z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od 2003 r. właścicielem huty jest hiszpańska Celsa Group. Zakład w Ostrowcu funkcjonuje od ponad 170 lat i jest największym zakładem przemysłowym województwa świętokrzyskiego. W budynku Sienna Center w Warszawie będzie się mieścić biuro handlowe spółki. Firma wprowadzi się do obiektu w listopadzie 2012 r.

REKLAMA

 

Sienna Center to budynek biurowy zlokalizowany w centrum Warszawy pomiędzy ulicami Sienną, Twardą i Żelazną. Biurowiec składa się z trzech niezależnych części, których łączna powierzchnia najmu wynosi około 20 000 mkw. Obiekt został ukończony w 1998 r., a w latach 2009-2011 przeszedł gruntowną modernizację, otrzymał wtedy także nową recepcję budynkową. Współwłaścicielami Sienna Center są firmy CA Immo i AXA.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA