Zakończyła się sprzedaż domów typu Bretania w „Villa Creation” na osiedlu „Le Village”

Zakończyła się sprzedaż domów typu Bretania w „Villa Creation” na osiedlu „Le Village”

mazowieckie
REKLAMA

Firma Bouygues Immobilier Polska kończy realizację domów w stylu Bretania w inwestycji Le Village w podwarszawskim Józefosławiu. Wszystkie 43 domy oferowane w ramach etapu „Villa Creation” znalazły nabywców jeszcze przed ukończeniem prac budowlanych. Odbiór nieruchomości zaplanowano na grudzień br.  Realizacja całej inwestycji zakończy się w 2015 roku. 


Osiedle „Le Village” zlokalizowane jest w Józefosławiu (gmina Piaseczno), przy ul. Cyraneczki w sąsiedztwie ulic Sybiraków i Julianowskiej, w odległości zaledwie kilkuset metrów od granic Warszawy oraz Lasu Kabackiego.

 

Koncepcją osiedla jest przeniesienie atmosfery francuskich miasteczek w okolice Warszawy. Inwestycję tworzą 233 domy, które odzwierciedlają cztery zróżnicowane style architektoniczne inspirowane  czterema regionami Francji – Bretanią, Alzacją, Prowansją i Normandią.

 

„Villa Creation” tworzą 43 domy nawiązujące stylem do zabudowy Bretanii. Architektura regionu cechuje się prostotą i solidnością. Bretońskie domy są jasno otynkowane i mają spadziste dachy z ciemnej dachówki, ozdobione dwoma kominami. Narożniki wyłożone są kamieniami, do których nawiązuje odcień obramowań okiennych. Wszystkie domy z tego etapu dostępne były w unikalnej formule indywidualnego wykończenia wnętrz.

 

W realizowanych przez nas inwestycjach niemal wszystkie lokale dostępne w ofercie znajdują nabywców jeszcze przed zakończeniem prac budowlanych, czego przykładem jest pierwszy etap inwestycji Villa Parc na warszawskiej Ochocie, czy też domy w formule „Villa Creation” na osiedlu
Le Village. Cieszymy się, że nasza oferta mieszkań i domów trafia w gusta kolejnych nabywców na tak konkurencyjnym stołecznym rynku. Fakt, że wszystkie lokale znajdują nowych właścicieli jeszcze przez ukończeniem prac świadczy również o dużym zaufaniu, jakim obdarzają nas Klienci –
powiedziała Katarzyna Rauber, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Bouygues Immobilier Polska.

 

W ofercie Le Village znajdują się również domy typu Normandia oferowane w ramach etapu „Villa Contenta”. Dotychczas, deweloper sprzedał 50% spośród wszystkich zaplanowanych w nim domów. Termin odbioru budynków zaplanowano na II kwartał 2012 r. Realizacja całej inwestycji zakończy się w 2015 r.

REKLAMA

*  *  *

O Bouygues Immobilier Polska

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. została zarejestrowana w czerwcu 2001 r. w Warszawie. Od początku swojej działalności na rynku warszawskim do końca 2010 roku Spółka oddała do użytkowania ponad tysiąc sześćset mieszkań i domów (z czego 282 w samym 2010 r.). Firma należy w 100 proc. do Bouygues Immobilier we Francji. Pierwszą inwestycją oddaną do użytku przez Bouygues Immobilier Polska była Rezydencja Renoir na Ursynowie. Pozostałe inwestycje to: Ogrody Kabackie, Śródziemnomorska, Dobra 54, Villa Moderne, Villa Concorde, Lamartine, Villa L'Azur oraz La Lumiere. Obecnie Spółka realizuje cztery projekty w stolicy: Villa Arte, Bell’Arte i Carré Arte na Woli, Villa Parc na Ochocie, Le Village w Józefosławiu oraz Patio Avenir na Bemowie. Na podstawie umowy zawartej pod koniec 2009 r. firma jest również odpowiedzialna za budowę  nowej warszawskiej siedziby Orange Grupa TP. Spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

O Bouygues Immobilier

Bouygues Immobilier jest jednym z liderów branży budowlanej w Europie i największym deweloperem we Francji. Firma zatrudnia ok. 1350 pracowników, a jej obroty w 2010 roku wyniosły ponad 2,4 miliarda euro. W samej Francji w 2010 r. Spółka oddała do użytku ponad 14 tys. mieszkań. Firma posiada 13 oddziałów we Francji i 4 w Europie. Od prawie 60 lat Bouygues Immobilier realizuje projekty budownictwa mieszkaniowego oraz komercyjnego, prowadząc działalność operacyjną w ponad 230 miastach.

 

O Grupie Bouygues

Bouygues to zdywersyfikowana Grupa przemysłowa z rozwiniętą kulturą korporacyjną, mająca swoją główną siedzibę w Saint-Quentin w Yvelines (Francja). Jej działalność skupia się na dwóch sektorach: budownictwie – Bouygues Construction (budownictwo, prace publiczne oraz sieci elektryczne), Bouygues Immobilier (nieruchomości) i Colas (budownictwo drogowe), oraz branży telekomunikacyjnej i mediów – kanał telewizyjny TF1 oraz spółka Bouygues Telecom. Grupa jest częściowym udziałowcem firmy Alstom. Do największych osiągnięć Bouygues należy realizacja stadionu Stade de France w Paryżu, tunel pod kanałem La Manche oraz gmach Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Grupa Bouygues prowadzi działalność w ponad 80 krajach, zatrudniając prawie 140 tys. pracowników. Jej obroty w 2010 r. wyniosły ponad 31 miliardów euro. Firma jest notowana na giełdzie w Paryżu (Euronext: EN).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA