DODAJ

Wrocław: Megateam Promotion znów inwestuje na Kowalach. Tym razem stawia na blok

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Megateam Promotion znów
Mariusz Bartodziej
2019-02-28 08:37:41
Wrocławski deweloper wybudował w zeszłym roku osiedle domów Bliskie Kowale przy ulicy Działdowskiej. Swoją drugą inwestycję zrealizuje przy zbiegu ulic Kowalskiej i Węgoborskiej. Miasto sprzedało tę działkę prawie trzy lata temu za ponad 400 tysięcy złotych.

Megateam Promotion Sp. z o.o. dostał 10 stycznia pozwolenie na budowę przy ul. Kowalskiej 81 budynku wielorodzinnego o kubaturze 3,5 tys. metrów sześciennych. Projekt przygotowała pracownia Exterior Karol Marszałek. Inwestor nie odpowiada na nasze pytania dotyczące szczegółów inwestycji.

Licytacja miejskiej działki nr 59/5 odbyła się w lipcu 2016 roku. Cena wywoławcza za teren o powierzchni 1467 mkw. (przeznaczony pod zabudowę wielorodzinną i usługi) wynosiła 399 tys. zł netto. Zwycięzca zaoferował 404 tys. zł.

UM Wrocławia


Megateam Promotion to firma zajmująca się m.in. realizacją projektów budowlanych. W zeszłym roku zakończyła prace nad osiedle Bliskie Kowale przy ul. Działdowskiej 24-26. Oddała do użytku osiem domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Materiały inwestora


Tuż obok osiedle domów

Na sąsiedzkich działkach nr 59/7, 59/8, 59/9, 59/10 i 61/3, o łącznej pow. 2320 mkw., także powstanie nowe osiedle. Prywatny inwestor złożył 7 listopada wniosek o pozwolenie na budowę przy ul. Węgoborskiej czterech domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Za projekt odpowiada Marcin Sarama Ms Studio Pracownia Projektowa.

UM Wrocławia


Lokum Deweloper już sprzedaje swoje pierwsze mieszkania na Kowalach

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o osiedlu Lokum Villa Nova od Lokum Deweloper S.A. Do sprzedaży trafiło niemal 100 mieszkań, z czego kilkanaście o powierzchni ponad 100 mkw. Powstaną w sześciu trzypiętrowych budynkach.

fot. investphoto.pl


Materiały inwestora