DODAJ

Wrocław: Rodzinna Enklawa – S&P Development buduje wille na Zgorzelisku [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Rodzinna Enklawa –
Mariusz Bartodziej
2019-02-15 12:50:07
Wrocławski deweloper znów postawił na północną część miasta – po Kowalach przyszła pora na Zgorzelisko. W ośmiu budynkach przy ulicy Szewczenki znajdzie się ponad 30 lokali mieszkalnych. Nowi właściciele wprowadzą się w przyszłym roku.

S&P Development Sp. z o.o. Sp. k. otrzymał 21 grudnia ubiegłego roku (wnioskował w październiku) pozwolenie na budowę przy ul. Szewczenki budynków jednorodzinnych dwulokalowych o łącznej kubaturze 22,5 tys. metrów sześciennych. Przedsprzedaż Rodzinnej Enklawy rozpocznie na targach nieruchomości we wrocławskiej Hali Orbita w dniach 16-17 lutego. Z budową ruszy w kwietniu. Prace zakończą się planowo w maju 2020 roku, choć pierwsze budynki będą gotowe już wczesną wiosną przyszłego roku.

Materiały inwestora


Osiem willi w cichej okolicy

To cicha i spokojna okolica. Cała inwestycja będzie ogrodzona, oświetlona i uzupełniona zielenią. System kontroli dostępu zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom – mówi nam Marcin Pęcak, prezes zarządu S&P Development.

Osiedle powstanie na działkach nr 19/1, 19/2, 19/3, 19/4 oraz 19/5, o łącznej powierzchni 6831 mkw. W każdej z ośmiu willi znajdą się po cztery dwukondygnacyjne lokale mieszkalne. Powierzchnia każdego z nich wyniesie około 74 mkw. Do wszystkich będą przynależeć ogródki. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji po dwa zewnętrzne miejsca parkingowe. Za projekt odpowiada Wytwórnia Pracownia Projektowa.

S&P Development zrealizował w północnej części miasta, w 2017 roku, osiedle domów Nowe Kowale. Odpowiada także za inwestycję Zielony Wojnów.

Więcej wizualizacji Rodzinnej Enklawy w galerii.

UM Wrocławia


Osiedle w stylu hygge po sąsiedzku

W bliskim sąsiedztwie inwestuje jeszcze Eco Scala Sp. z o.o. Sp. k. Na Słowika, osiedle w stylu hygge, złożą się trzy budynki z blisko setką mieszkań, o metrażach sięgających 100 mkw. Inwestycja ma być gotowa jeszcze w tym roku. O szczegółach pisaliśmy w czerwcu ubiegłego roku.

Materiały inwestora