Wrocław: Więcej domów na Wojnowie. Wkrótce ruszy budowa źródło: Materiały inwestora

Wrocław: Więcej domów na Wojnowie. Wkrótce ruszy budowa

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Domy, ul. Narciarska
adresWrocław, Narciarska
inwestorPio Studio
projektantPio Studio
REKLAMA
Przy ulicy Narciarskiej mają powstać jeszcze w tym roku dwa budynki o łącznej powierzchni użytkowej blisko 400 mkw. To nie jedyna nowa inwestycja w rejonie ul. Strachocińskiej.
Pracownia Pio Studio stara się od 12 grudnia o udzielenie pozwolenia na budowę domów w zabudowie bliźniaczej blisko zbiegu ul. Narciarskiej i Strachocińskiej. Mają stanąć na działce nr 4/15 o powierzchni 1048 mkw. Inwestor sam przygotował projekt.
UM Wrocławia

Nowe domy jeszcze w tym roku

W ramach przedsięwzięcia powstaną dwa bliźniaki o powierzchni około 180 mkw. każdy. Pracownia wydzieli w nich trzy lokale. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji sześć miejsc parkingowych w obrębie działki. Prace budowlane mają wstępnie potrwać od marca do grudnia.
Teren będzie ogrodzony, a od strony wschodniej znajdzie się ściana zieleni na granicy z sąsiadem. Wojnów ogólnie jest jeszcze chyba niedocenianym miejscem na mapie Wrocławia. Wjazd do miasta bez wrażenia wielkiej aglomeracji, bez blokowisk, bliskość rozległych, pustych terenów. Jest stosunkowo blisko do parku Szczytnickiego, Pergoli, Zoo, a drugiej strony do wschodniej obwodnicy – wylicza Piotr T. Wojciechowski, właściciel pracowni Pio Studio.
Więcej wizualizacji w galerii inwestycji.
REKLAMA
Materiały inwestora

Domów w rejonie Strachocińskiej przybywa

Jak donosiliśmy w lipcu ubiegłego roku, w rejonie ul. Strachocińskiej powstaną jeszcze co najmniej dwie nowe inwestycje.
Lucas Dom Sp. z o.o. Sp. k. planuje utworzenie w ośmiu domach szesnastu lokali o metrażach 65-78 mkw. Będą do nich dostępne ogrody o pow. do 250 mkw. lub tarasy około 25 mkw.
Materiały inwestora
Taką samą liczbę lokali, o powierzchni 112 mkw. każdy, zrealizuje S&P Development Sp. z o.o. Sp. k. w ramach Zielonego Wojnowa. Deweloper rozważa rozbudowę osiedla na sąsiednich terenach.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA