Kraków: Silver Office – jeszcze w tym roku ruszy budowa nowego biurowca na Ruczaju źródło: Materiały Inwestora

Kraków: Silver Office – jeszcze w tym roku ruszy budowa nowego biurowca na Ruczaju

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Silver Investment z Krakowa rozpoczął przygotowania do tej inwestycji prawie trzy lata temu. Sfinalizuje ją w 2021 roku. Powierzchnia najmu przekroczy pięć tysięcy metrów kwadratowych.
Silver Investment Sp. z o.o. poinformował w sierpniu 2016 roku o planach budowy biurowca na Ruczaju w Krakowie. Prace zamierza rozpocząć w listopadzie. Mają potrwać do lutego 2021 roku.
Inwestycja przy ulicy Podole nie trafiła jeszcze do sprzedaży. Krakowski deweloper uzgadnia klasę budynku i udogodnienia dla najemców.
Powierzchnia sześciokondygnacyjnego biurowca wyniesie 5082 mkw. Na każdej z kondygnacji ma się znaleźć jedno biuro o powierzchni około 920 mkw., lub dwa o pow. ok. 550 i 350 mkw. Inwestor przewidział utworzenie 94 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz na zewnątrz. Za projekt Silver Office odpowiada pracownia Kubatura Sp. z o.o.
Więcej wizualizacji w galerii.
Materiały Inwestora
REKLAMA
Nowy biurowiec także przy rondzie Matecznego
Wkrótce ruszy budowa budynku biurowego w innej części Krakowa – przy rondzie Matecznego. Za budowę Matecznego Office odpowiada Merari Sp. z o.o. Powierzchnia użytkowa wyniesie ponad 3 tys. mkw. Miejsce znajdzie do kilkunastu najemców. Szczegóły opisywaliśmy w lutym.
Wizualizacje dostępne w galerii.
fot. Damian Daraż

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA