Na Klecinie wyrośnie czterokondygnacyjny biurowiec

Na Klecinie wyrośnie czterokondygnacyjny biurowiec

Wrocław, WIZUALIZACJE
REKLAMA

We wrześniu ruszy budowa nowego biurowca przy ul. Wałbrzyskiej na wrocławskiej Klecinie. Obiekt będzie miał cztery kondygnacje, znajdą się w nim zarówno biura, jak i lokale usługowe. W podziemiu będzie można zaparkować samochód.

Wałbrzyska Office Center, bo tak oficjalnie nazywa się biurowiec ma być gotowy pod koniec 2013 r. Deweloper, firma Rodis zapowiada, że budowa ruszy we wrześniu bieżącego roku.

Biurowiec ma mieć ponad 2 tys. mkw. powierzchni całkowitej, z czego blisko 500 mkw. zajmą lokale handlowe i usługowe na parterze. Zgodnie ze wstępnym podziałem powierzchni w Wałbrzyska Office Center ma znaleźć się 21 biur i 3 lokale usługowe. Najmniejsze powierzchnie biurowe będą mieć nawet 40 mkw. Dodatkowo w podziemiu znajdzie się parking na 25 miejsc.

- Biurowiec stanie się centralnym obiektem tej dzielnicy, w którym mogą znaleźć się sklepy, banki, biura i usługi. Obiekt spełnia wszystkie kryteria niezbędne do prowadzenia dowolnej działalności - kancelarie prawne, biura księgowe, gabinety lekarskie, działalność usługowa – wyjaśnia deweloper. 


Inwestor kupił grunt pod biurowiec w przetargu miejskim pod koniec ubiegłego roku. Zapłacił za ten teren ponad 1,6 mln złotych. Kiedyś z tym miejscu stały przedwojenne kamienice, które jakiś czas temu wyburzono.

REKLAMA
Autor: tm

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA