Skandynawia we Wrocławiu. Na Klecinie stanie osiedle Jutrzenka źródło: mat. inwestora

Skandynawia we Wrocławiu. Na Klecinie stanie osiedle Jutrzenka

Wrocław, WIZUALIZACJE
REKLAMA
Jutrzenka to nowe osiedle na Klecinie, które wybuduje debiutująca na wrocławskim rynku firma Ancona Development. – Projekt jest inspirowany elementami architektury skandynawskiej – wyjaśnia inwestor.

O inwestycji planowanej przez firmę Ancona Development na wrocławskiej Klecinie donosiliśmy już w kwietniu. Teraz znamy więcej szczegółów całego przedsięwzięcia.
REKLAMA
Przy ul. Jutrzenki powstanie osiedle JutrzenkaW ramach pierwszego etapu inwestycji wybudowanych zostanie 108 mieszkań, od kawalerek do sześciopokojowych, o powierzchni od 36 do 115 mkw. 

Wybraliśmy Klecinę, ponieważ zapewnia mieszkańcom ciszę i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Jednocześnie umożliwia szybki dojazd do centrum Wrocławia, jak i pozostałych dzielnic. Jutrzenka to propozycja dla każdego, zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi. Mieszkańcy osiedla stworzą wielopokoleniową społeczność sąsiedzką, tu będzie kwitło życie – mówi Piotr Seretny, prezes zarządu Ancona Development.W skandynawskim stylu

Osiedle Jutrzenka zostało zaprojektowane przez Bartosza Łukaszewicza z wrocławskiej pracowni Dziewoński Łukaszewicz Architekci. Jak wyjaśnia inwestor, projekt jest inspirowany elementami architektury skandynawskiej.

Elewacja będzie utrzymana w lekkich i jasnych kolorach – bielach, beżach i szarościach. Inwestycję charakteryzują także funkcjonalne układy oraz ponadstandardowa jakość materiałów. Dotyczy to także designu i wykończenia części wspólnych – zapowiada deweloper.

Na terenie osiedla ma pojawić się zieleniec, alejki otoczone kwiatami, krzewami i drzewami, a także stylowe, współgrające z architekturą budynków ławki. Infrastrukturę stanowić będą również plac zabaw dla dzieci czy wydzielone miejsca parkingowe (podziemne i naziemne).

– Atrakcyjne ceny, dogodna lokalizacja, wyróżniający się charakter inwestycji i bliskość terenów zielonych to kluczowe czynniki wpływające na decyzję zakupu własnego m. Dlatego jeszcze przed rozpoczęciem przedsprzedaży rejestrujemy spore zainteresowanie mieszkaniami na osiedlu Jutrzenka – mówi Krzysztof Jabłoński z Iglica Nieruchomości.Wrocławski debiut dewelopera

Rozpoczęcie budowy pierwszego etapu osiedla planowane jest na wrzesień bieżącego roku, a zakończenie na koniec 2018 roku. Generalnym wykonawcą została Firma Budowlana Antczak.

To pierwsza wrocławska inwestycja Ancona Development – grupy, która realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych w całej Polsce. 

– Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój Wrocławia, widzimy w nim duży potencjał. Chcemy się z nim związać w perspektywie długofalowej – dodaje Piotr Seretny.

Jednocześnie deweloper przygotowuje się do wprowadzenia do sprzedaży czterech innych inwestycji – trzech w Warszawie i jednej w Radomiu. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA