Kraków: Wisdomic Natura Park – na Dębnikach powstają 130-metrowe szeregówki źródło: materiały inwestora

Kraków: Wisdomic Natura Park – na Dębnikach powstają 130-metrowe szeregówki

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Wisdomic Natura Park
adresKraków, Leona Petrażyckiego 90
inwestorWisdomic Sp. z o.o.
projektantAgmale Studio
REKLAMA
Deweloper z Pszczyny znów postawił na stolicę małopolski. Tym razem realizuje inwestycję przy ulicy Leona Petrażyckiego. Stawia cztery dwupiętrowe budynki, z czterema lokalami każdy.
Wisdomic Sp. z o.o. dostał 30 grudnia pozwolenie na budowę i ruszył w tym kwartale z realizacją oraz sprzedażą inwestycji przy ul. Petrażyckiego 90 w krakowskiej dzielnicy Dębniki. Termin zakończenia wyznaczył na I kw. 2021 roku. Ceny wynoszą 585 000-675 000 zł (4 500-5 192 zł/mkw.). Projekt przygotowało Agmale Studio z Krakowa.
Na uwagę z pewnością zasługuje interesująca i dopracowana architektura budynków – przekonuje inwestor.
Wisdomic Natura Park to ogrodzone osiedle czterech budynków w zabudowie szeregowej. Każdy z nich jest podzielony na cztery domy jednorodzinne o powierzchni 130 mkw. (w sumie 16). Parter zajmuje garaż z wyjściem do ogródka (41,27-250,9 mkw.). Na piętrze i poddaszu mieszczą się salon z kuchnią, dwie łazienki oraz pięć pokoi. Mieszkańcy mają do dyspozycji dodatkowe miejsca postojowe na zewnątrz. Deweloper oferuje trzy wykończenia (poza standardem deweloperskim): pod klucz, smart (inteligentny dom sterowany mobilnie) oraz eko (czujnik smogowy, filtry antysmogowe, panele fotowoltaiczne, a także stacja ładowania pojazdów elektrycznych w garażu).
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe na Ruczaju

Deweloperzy budują również w innych rejonach dzielnicy Dębniki, w tym na Ruczaju. Smart Apartments Sp. z o.o. Sp. k. realizuje tam inwestycję Pszczelna 32. Składają się na nią dwa trzypiętrowe budynki wielorodzinne z ponad 50 mieszkaniami. Metraże sięgają 72 mkw. O szczegółach pisaliśmy w grudniu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA