Kraków: SenTOTU – wkrótce ruszy budowa nowego osiedla na Górce Narodowej źródło: Materiały Inwestora

Kraków: SenTOTU – wkrótce ruszy budowa nowego osiedla na Górce Narodowej

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Osiedle "SenTOTU"
adresKraków, Macieja Słomczyńskiego
inwestorSento S.A.
REKLAMA
Krakowski deweloper zrealizuje inwestycję w rejonie ulic Słomczyńskiego i Górka Narodowa. Oferuje ponad 100 mieszkań w dwóch budynkach wielorodzinnych. W jednym z nich znajdzie się też miejsce dla usług. Mieszkańcy skorzystają m.in. z prywatnej strefy integracji i wypoczynku. Wprowadzą się za ponad dwa lata.
Sento S.A. poszerzył swoją ofertę o nową inwestycję przygotowywaną przy ul. Macieja Słomczyńskiego na krakowskiej Górce Narodowej w dzielnicy Prądnik Biały. Ceny wynoszą od 280 528 do 1 167 031 zł (7 022-12 360 zł/mkw.). Budowę chce rozpocząć do końca roku, a lokale mają trafić do użytku w I kwartale 2022 r.
materiały inwestora

Przewaga mieszkań dwu- i trzypokojowych

Na osiedle SenTOTU składają się dwa pięciopiętrowe budynki wielorodzinne. Znajdują się w nich 132 mieszkania: 69 dwu- (35-54 mkw.), 61 trzy- (54-88 mkw.) oraz 2 czteropokojowe (91-94 mkw.). Przynależą do nich ogródki, tarasy lub balkony. Pomieszczenia są wysokie na 2,55 m.
Na parterze jednego z obiektów mieści się pięć lokali usługowych o powierzchniach 40,98-72,79 mkw. Miejsca parkingowe są dostępne zarówno w garażu podziemnym, jak i na zewnątrz. Mieszkańcy skorzystają też z komórek lokatorskich. Deweloper zaplanował zieleńce i skwery, strefę integracji i wypoczynku oraz stanowiska dla samochodów elektrycznych.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Nowy apartamentowiec po sąsiedzku

Przy tej samej ulicy na Górce Narodowej zainwestował Wisdomic Sp. z o.o. Realizuje pięciopiętrowy apartamentowiec Wisdomic Elixir. Znajdzie się w nim kilkanaście trzy- i czteropokojowych mieszkań o metrażach do 57 mkw. Istnieje jednak możliwość łączenia lokali, uzyskując powierzchnię do 93 mkw. Miejsca parkingowe zapewni dwupoziomowy garaż podziemny. O szczegółach pisaliśmy w sierpniu.
fot. Damian Daraż
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA