Kraków: Nova Chełmońskiego – Krak Estates buduje mieszkania w pobliżu Galerii Bronowice źródło: materiały inwestora

Kraków: Nova Chełmońskiego – Krak Estates buduje mieszkania w pobliżu Galerii Bronowice

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Nowa inwestycja powstaje od miesiąca na Prądniku Białym. Krakowski deweloper oferuje 34 dwu- i trzypokojowe lokale. Najdroższy z dostępnych kosztuje niemal pół miliona złotych. Nabywcy wprowadzą się za prawie dwa lata.
Krak Estates Sp. z o.o. Sp. k. otrzymał 15 maja pozwolenie na budowę przy ul. Chełmońskiego na krakowskim Prądniku Białym budynku wielorodzinnego o kubaturze 10,2 tys. metrów sześciennych. Ruszył z pracami w lipcu. Planuje je zakończyć w I kwartale 2021 roku. Projekt przygotowała krakowska pracownia S.Projekt Biuro Projektowe Przemysław Skalny.
materiały inwestora

Dwa lub trzy pokoje

Nova Chełmońskiego jest trzypiętrową budowlą z 34 mieszkaniami. Są dostępne w układach dwu- (32,25-35,32 mkw.) oraz trzypokojowym (46,7-63,61 mkw.). Do tych zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki z tarasami (26,01-153,75 mkw.), a na wyższych kondygnacjach – balkony (3,67-17,88 mkw., do niektórych lokali dwa). Pomieszczenia są wysokie na 2,6-2,8 m.
Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Deweloper zaplanował windę, 14 komórek lokatorskich, 18 stanowisk rowerowych i miejscaparkingowe w garażu podziemnym oraz przy budynku. Sprzedaż trwa. Ceny dostępnych lokali wynoszą od 264 450 do 499 338 zł.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Więcej apartamentów i mieszkań

Nowa inwestycja mieszkaniowa powstaje także w innej części dzielnicy, na Górce Narodowej. Wisdomic Sp. z o.o. realizuje tam pięciopiętrowy budynek Wisdomic Elixir. Oferuje w nim kilkanaście apartamentów z możliwością ich łączenia. O szczegółach pisaliśmy w tym miesiącu.
materiały inwestora
Mieszkań przybędzie także przy ul. Stawowej, o czym donosiliśmy w lipcu. Przedsiębiorstwo Budownictwa I Obrotu Towarowego Fronton Sp. z o.o. tworzy ich niespełna 100 w ramach osiedla Stawowa. Metraże sięgają 85 mkw.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA