Kraków: Harmonia Residence – nowe mieszkania w pobliżu Galerii Bronowice źródło: materiały inwestora

Kraków: Harmonia Residence – nowe mieszkania w pobliżu Galerii Bronowice

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Harmonia Residence
adresKraków, Chełmońskiego
REKLAMA
Blisko zbiegu ulic Chełmońskiego i Stawowej powstaje dwupiętrowy budynek z kilkunastoma lokalami. Metraże sięgają niespełna 64 metrów kwadratowych. Ceny za mkw. przekraczają dziewięć tysięcy złotych.
Krakowskie biuro Plutecki Nieruchomości wprowadziło do sprzedaży inwestycję przy ul. Chełmońskiego na Prądniku Białym. Ceny wynoszą 337 000-594 900 zł (9 350-9 400 zł/mkw.). Budowa rozpoczęła się w IV kwartale 2019 roku. Lokale mają trafić do nabywców w I kw. 2021.
Harmonia Residence to dwupiętrowy budynek wielorodzinny z 15 mieszkaniami: 4 jedno- (35,86-36,35 mkw.), 8 dwu- (42,81-56,49 mkw.) i 3 trzypokojowymi (58,7-63,61 mkw.). Trzy zlokalizowane na parterze mają ogródki, a pozostałe – balkony. Mieszkańcy mają do dyspozycji 11 stanowisk na parkingu naziemnym, siedem garaży i wózkownio-rowerownię. Teren inwestycji jest ogrodzony.
Więcej wizualizacji w galerii.

Duże zmiany w okolicy

W tej części Krakowa przybywa inwestycji mieszkaniowych. W maju ubiegłego roku przedstawialiśmy etapowane osiedle Stelmachów Park. Mak Dom Holding S.A. zrealizuje docelowo dwanaście budynków wielorodzinnych z prawie 300 mieszkaniami. Nabywcy będą mieli do dyspozycji m.in. dziedziniec i strefę rekreacyjną. Znajdzie się też miejsce dla usług.
REKLAMA
Materiały Inwestora
Za to w sierpniu donosiliśmy o rozpoczęciu realizacji projektu Nova Chełmońskiego. Krak Estates Sp. z o.o. Sp. k. stawia trzypiętrowy budynek wielorodzinny z ponad 30 lokalami. Do części przynależą ogródki o powierzchniach do 153 mkw.
materiały inwestora
Do tego dochodzi Osada Rzymska przy ul. Stawowej. Przedsiębiorstwo Budownictwa I Obrotu Towarowego Fronton Sp. z o.o. buduje dwa zespoły z pięcioma trzypiętrowymi obiektami. Oferuje w sumie niespełna 90 mieszkań w metrażach do 85 mkw. O szczegółach pisaliśmy w lipcu.
materiały inwestora

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Ada(gość)
Bardzo lubię tę okolicę. Dlatego koniecznie chciałam zakupić właśnie tutaj mieszkanie. Dzięki profesjonalnej pomocy agenta z abc dom nieruchomości udało mi się zakupić mieszkanie w korzystnej cenie.
REKLAMA