DODAJ

Kraków: Atal wprowadza do sprzedaży ostatnie mieszkania w Bronowice Residence

Mieszkania i domy / Kraków
Kraków: Atal wprowadza do
Mariusz Bartodziej
2019-02-05 11:52:56
Na sześcioetapową inwestycją w krakowskich Bronowicach złoży się blisko 40 budynków z prawie 800 mieszkaniami. Ogólnopolski deweloper z Cieszyna właśnie wprowadził do oferty szósty etap – poprzednie mają już pozwolenie na użytkowanie.

Atal S.A. rusza ze sprzedażą szóstego etapu osiedla Bronowice Residence, realizowanego przy ul. Chełmońskiego. Oferuje w ramach niego w trzypiętrowym budynku 42 mieszkania o powierzchniach od 47 do 115 mkw. Są dostępne w wariantach dwu-, trzy- i czteropokojowym. Ceny zaczynają się od 6,9 tys. zł/mkw.

Bronowice Residence to kameralny projekt, na który składają się budynki z niewielką liczbą mieszkań. W stolicy Małopolski takie inwestycje są rzadkością – zauważa Zbigniew Juroszek, prezes Atal.

Mieszkańcy wprowadzą się w przyszłym roku

Mieszkańcy będą mieli dostęp do ogródków (parter) lub balkonów (piętra) oraz do 18 komórek lokatorskich. Ponadto inwestor przewidział 47 miejsc w garażu podziemnym i 12 na zewnątrz. Szósty etap ma trafić do użytku w III kwartale 2020 roku. Za projekt odpowiada pracownia Linia Architekci.

Bronowice Residence VI zaprojektowano z troską o estetykę i spójność poszczególnych obiektów. Najnowszy budynek będzie charakteryzował się minimalistyczną architekturą, dzięki czemu wkomponuje się w istniejącą zabudowę. Eleganckie elewacje zostaną wykończone w neutralnych szarościach i bieli, a szklane balustrady balkonowe dodadzą zabudowie lekkości – zapowiada deweloper.

Materiały inwestora


Setki gotowych mieszkań

Na sześcioetapową kameralną inwestycję złoży się w sumie 37 budynków wielorodzinnych. Znajdą się w nich 782 mieszkania o metrażach od 30 do 115 mkw. Na terenie osiedla znajdują się ponadto cztery lokale usługowe.

Nowoczesna i niska zabudowa wpisała się już w krajobraz miasta i stała się rozpoznawalna wśród mieszkańców Krakowa – twierdzi Atal.

Więcej wizualizacji w galerii.