ATAL Residence – ekskluzywne apartamenty na Zabłociu

ATAL Residence – ekskluzywne apartamenty na Zabłociu

Kraków
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Na rozwijającym się krakowskim Zabłociu powstaje nowy projekt mieszkaniowy – ATAL Residence. Tereny dawnej fabryki Miraculum zamienią się w prestiżowe osiedle. Estetyczna architektura, łącząca w sobie stylistykę postindustrialną i nowoczesną, wyróżni inwestycję na tle okolicznych zabudowań. Właśnie ruszyła sprzedaż pierwszego etapu ATAL Residence – do oferty trafiły 224 mieszkania. Cena za mkw. wynosi od 7 100 do 7 500 złotych brutto.
Pierwszy etap ATAL Residence to budynek o eleganckiej i nowoczesnej architekturze, w którym na siedmiu piętrach znajdą się 224 apartamenty. Klienci mogą wybierać spośród układów od dwóch do czterech pokoi oraz metraży od 35,18 do 106,37 mkw. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, a dla dodatkowego komfortu przewidziano 132 komórki lokatorskie. W inwestycji zaplanowano 157 miejsc postojowych w garażu,  ponadto w tym etapie powstaną 2 zewnętrzne miejsca postojowe. Na parterze obiektu znajdą się trzy lokale o przeznaczeniu handlowo-usługowym.
Krakowskie Zabłocie intensywnie się rozwija i zmienia swój charakter. To dzielnica o ogromnym potencjale, dzięki czemu staje się coraz bardziej prestiżowa i modna. Powstają tu nowe osiedla, miejsca pracy, muzea, restauracje, sklepy oraz tereny rekreacyjne. ATAL Residence wzniesie się przy ulicy Zabłocie na terenie byłej fabryki Miraculum, nieopodal ulicy Przemysłowej. Takie usytuowanie osiedla zapewni mieszkańcom wygodny dostęp do terenów rekreacyjnych, placówek kulturalnych oraz do komunikacji i infrastruktury miejskiej. Przyszli lokatorzy będą mogli skorzystać również z licznych atrakcji, jakie oferują położone nieopodal dzielnice: krakowski Kazimierz oraz Grzegórzki. Atutem lokalizacji jest bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej – pobliskie przystanki tramwajowe zapewnią wygodny dojazd do centrum oraz do pozostałych części miasta.
Kompleks mieszkaniowy ATAL Residence projektem oraz kolorystyką nawiąże do zabudowy zmieniającego się Zabłocia i wpisze się w klimat tego modnego miejsca.  Inwestycja połączy w spójną całość postindustrialny charakter otoczenia z efektownymi materiałami wykończeniowymi, wśród których znajdą się między innymi cegły o naturalnej, ciepłej kolorystyce. Część obiektów dawnej fabryki Miraculum zostanie odnowiona i wkomponowana w kolejne etapy osiedla. Architekci zadbali także o funkcjonalność ATAL Residence – inwestycja będzie dostosowana do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.
REKLAMA
ATAL Residence to jeden z najważniejszych projektów w dotychczasowej historii naszej firmy. Miejsce inwestycji jest dla wielu osób wyjątkowe. Dlatego dołożymy wszelkich starań, żeby powstające tu osiedle wkomponowało się w okolicę nadając jej jednocześnie nowego blasku – mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL S.A.
ATAL S.A. utrzymuje bogatą ofertę w Krakowie w zróżnicowanych lokalizacjach. Na Grzegórzkach powstaje nowoczesne osiedle Bajeczna Apartamenty. W Bronowicach można nabyć mieszkania w kompleksie Bronowice Residence oraz w inwestycji Lazurowy Park Bronowice. Osoby zainteresowane zakupem lokalu w centrum Krakowa zainteresują się ofertą prestiżowego projektu Masarska 8 Apartamenty. Natomiast na terenie Podgórza w sprzedaży są trzy etapy Bagry Park oraz Wielicka Garden.
Ceny mieszkań:
  • o powierzchni poniżej 60 mkw. to 7500 złotych brutto za mkw.
  • o powierzchni między 60 a 90 mkw. to 7300 złotych brutto za mkw.
  • o powierzchni powyżej 90 mkw. to 7100 złotych brutto za mkw.
Prace w inwestycji ATAL Residence rozpoczęły się w IV kwartale 2015 r. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to II kwartał 2018 r. Za projekt osiedla odpowiada Biuro Rozwoju Krakowa S.A.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA