Verano Residence – inteligentne apartamenty w Juracie

Verano Residence – inteligentne apartamenty w Juracie

pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Każdy apartament w inwestycji Verano Residence realizowanej obecnie przez Dekpol S.A. w Juracie zostanie wyposażony w inteligentny system sterowania – FIBARO. Jego zastosowanie przełoży się nie tylko na wyższy komfort użytkowania, ale i realne korzyści finansowe. Innowacyjny system, oparty na bezprzewodowej technologii Z-Wave, pozwala zaoszczędzić nawet do 30% energii elektrycznej i do 23% energii cieplnej w skali roku. To wymierne benefity szczególnie dla osób inwestujących w apartamenty pod wynajem krótkoterminowy.
Verano Residence to ekskluzywna inwestycja firmy Dekpol S.A., która powstaje przy ul. Mestwina w Juracie na Półwyspie Helskim. Położona blisko morza willa, zainspirowana stylem luksusowych rezydencji znad francuskiej riwiery, oferuje ekskluzywne apartamenty, które będą doskonałą inwestycją dla wszystkich tych, którzy szukają atrakcyjnych nieruchomości pod wynajem krótkoterminowy. W ramach inwestycji zaplanowano 11 luksusowych apartamentów o optymalnej dla "wczasowiczów" powierzchni od 30,9 do 57,6 mkw. i strukturze pokoi od 1 do 3. Do każdego apartamentu będzie przynależeć balkon lub taras o powierzchni nawet do 37 mkw. Projekt inwestycji uwzględnia również powstanie podziemnego garażu oraz naziemnych miejsc postojowych. 
Apartamenty Verano Residence, sprzedawane są z opcją wykończenia "pod klucz" w jednym z czterech dostępnych pakietów: minimal, modern, skandi lub soft. Ich luksusowy charakter uzupełni inteligentny system sterowania – FIBARO, który będzie udogodnieniem zarówno dla lokatorów, jak również dla właścicieli apartamentów.
Dzięki specjalnej aplikacji mobilnej, opartej na bezprzewodowej technologii Z-Wave, ten high-endowy system umożliwi zdalną obsługę większości urządzeń znajdujących się w apartamencie. Za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym będzie można m.in. kontrolować dostęp do apartamentu, sterować ogrzewaniem, a dzięki czujnikom ruchu i temperatury zarządzać mediami w apartamencie. System sterowania natężeniem światła dodatkowo zostanie połączony z syreną alarmową.
REKLAMA
Zastosowanie FIBARO przełoży się nie tylko na bezpieczeństwo i wyższy komfort użytkowania apartamentu, ale i na wymierne korzyści finansowe dla właścicieli apartamentów. System pozwoli zaoszczędzić nawet do 30% energii elektrycznej i do 23% energii cieplnej w skali roku. FIBARO przyniesie więc nie tylko realne benefity naszym Klientom i zwiększy atrakcyjność apartamentów pod wynajem – powiedział Sebastian Barandziak, dyrektor sprzedaży i członek zarządu Dekpol S.A.
Zakończenie budowy Verano Residence planowane jest w I kwartale 2018 roku. Deweloperem i Generalnym Wykonawcą inwestycji jest firma Dekpol S.A. Projekt architektoniczny budynku i wnętrz przygotowało Studio Ideograf z Gdyni.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA